R&T Vastgoed
In Schimmert, gevestigd in het hart van Zuid-Limburg, staat R&T Vastgoed voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met jarenlange ervaring in de lokale markt, bieden we een gedetailleerd en transparant advies bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze klanten staan centraal, en we streven ernaar om hun wensen en doelen met precisie te realiseren. R&T Vastgoed specialiseert zich in verkoop, verhuur, aankoop en tax...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Veldekelaan 33
6191CS Beek
€ 448.000 k.k.
€ 2.475/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 181 m²
- Área del lote
- 372 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Hoofdstraat 88
6333BL Schimmert
€ 395.000 k.k.
€ 1.890/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 209 m²
- Área del lote
- 431 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
Rijksweg Noord 1 A II
6162AA Geleen
€ 139.000 k.k.
€ 3.089/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 45 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Mareweg 7
6333BR Schimmert
€ 395.000 k.k.
€ 3.835/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 565 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Seringenstraat 27
6301XD Valkenburg
€ 269.000 k.k.
€ 3.241/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 132 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Bouwbergstraat 93
6451GK Schinveld
€ 274.000 k.k.
€ 2.561/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 254 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (28)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
28 reseñas total
Funda
18 opiniones en Funda
10 reseñas en Google
-
J I
10Goed begeleid bij de verkoop van onze woning. Frank is duidelijk, realistisch in zijn waarde bepaling en heeft erg veel marktkennis. Dit heeft er mede voor gezorgd, dat wij onze woning goed hebben kunnen verkopen. Nogmaals bedankt.
-
Bekerbaan 13 b
9Wij zijn ontzettend tevreden over deze makelaar. Vanaf het eerste contact was het prettig en professioneel. De communicatie verliep soepel: er werd snel gereageerd op vragen en we werden continu goed op de hoogte gehouden van de voortgang. Daarnaast is Frank deskundig en wist hij ons duidelijk en eerlijk te adviseren. Dat gaf veel vertrouwen. Kortom: een fijne samenwerking en absoluut een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrokken en vakkundige makelaar. …
-
Knolwei 38
9Prima verlopen met een goede strategie. De juiste persoon op de juiste plaats! Deskundig en correct met de juiste insteek. Voor mij een goede keuze!
-
St. Remigiusstraat 7
10Prettig, duidelijk contact. Realistisch in zijn waardebepaling. Veel marktkennis en schakelt snel bij nieuwe leads.
-
Langs de Gewannen 7
9Prettig contact. Duidelijke uitleg strategie. Realistisch. Prima eindresultaat voor zowel verkoper als koper.
-
Teunisbloem 6
9Traducido por IAUn agente inmobiliario muy competente! Buena asistencia y siempre nos mantuvo informados sobre el desarrollo de los acontecimientos. Definitivamente recomendable.