In Schimmert, gevestigd in het hart van Zuid-Limburg, staat R&T Vastgoed voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met jarenlange ervaring in de lokale markt, bieden we een gedetailleerd en transparant advies bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze klanten staan centraal, en we streven ernaar om hun wensen en doelen met precisie te realiseren. R&T Vastgoed specialiseert zich in verkoop, verhuur, aankoop en tax...
Current housing stock
-
- Available
Veldekelaan 33
6191CS Beek
€ 448.000 k.k.
€ 2.475/m²
CSave as favorite- Living area
- 181 m²
- Land area
- 372 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Hoofdstraat 88
6333BL Schimmert
€ 395.000 k.k.
€ 1.890/m²
ESave as favorite- Living area
- 209 m²
- Land area
- 431 m²
- Bedrooms
- 7
-
- Available
Rijksweg Noord 1 A II
6162AA Geleen
€ 139.000 k.k.
€ 3.089/m²
Save as favorite- Living area
- 45 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold subject to confirmation
Mareweg 7
6333BR Schimmert
€ 395.000 k.k.
€ 3.835/m²
DSave as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- 565 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Seringenstraat 27
6301XD Valkenburg
€ 269.000 k.k.
€ 3.241/m²
ASave as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- 132 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Bouwbergstraat 93
6451GK Schinveld
€ 274.000 k.k.
€ 2.561/m²
CSave as favorite- Living area
- 107 m²
- Land area
- 254 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (28)
Review platforms
BronscoresTotal score
28 total reviews
Funda
18 reviews on Funda
10 reviews on Google
-
J I
10Goed begeleid bij de verkoop van onze woning. Frank is duidelijk, realistisch in zijn waarde bepaling en heeft erg veel marktkennis. Dit heeft er mede voor gezorgd, dat wij onze woning goed hebben kunnen verkopen. Nogmaals bedankt.
-
Bekerbaan 13 b
9Wij zijn ontzettend tevreden over deze makelaar. Vanaf het eerste contact was het prettig en professioneel. De communicatie verliep soepel: er werd snel gereageerd op vragen en we werden continu goed op de hoogte gehouden van de voortgang. Daarnaast is Frank deskundig en wist hij ons duidelijk en eerlijk te adviseren. Dat gaf veel vertrouwen. Kortom: een fijne samenwerking en absoluut een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrokken en vakkundige makelaar. …
-
Knolwei 38
9Prima verlopen met een goede strategie. De juiste persoon op de juiste plaats! Deskundig en correct met de juiste insteek. Voor mij een goede keuze!
-
St. Remigiusstraat 7
10Prettig, duidelijk contact. Realistisch in zijn waardebepaling. Veel marktkennis en schakelt snel bij nieuwe leads.
-
Langs de Gewannen 7
9Prettig contact. Duidelijke uitleg strategie. Realistisch. Prima eindresultaat voor zowel verkoper als koper.
-
Teunisbloem 6
9Translated by AIA committed expert real estate agent! Good guidance and kept us constantly informed about the course of events. Definitely to be recommended.