Ir directamente al contenido
Logotipo de Dichtbij Vastgoed

Tenelenweg 172 A

6367VZ Voerendaal • Limburg

Disponible

€ 235.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 241.550

Precio de compra /m²: € 2.733

Galería de fotos

Tenelenweg 172 A Voerendaal
Foto 35

Descripción

Tenelenweg 172-A Voerendaal Vraagprijs: € 235.000,- euro k.k. Aanvaarding: in overleg Locatie: Op goede en in geliefde woonwijk gelegen op de 1e en 2e verdieping de half vrijstaande bovenwoning (type B3 maisonnette), met o.a. dakterras, separate berging op begane grond en eigen parkeerplaats. Verkeert in uitstekende staat van onderhoud en is instap- klaar. De woning volledig geïsoleerd (energielabel A) en is centraal gelegen t.o.v. uitvalswegen, winkels, natuurgebied en scholen. INDELING: Begane grond: Separaat gelegen berging (ca. 6m²) en een eigen parkeerplaats. 1e verdieping: (geheel v.v. vloerverwarming) Entree/hal met meterkast (3 fase aansluiting aanwezig) en moderne toiletruimte voorzien van een zwevend closet en fontein. De ruime living (6,30 m x 5,00 m) is v.v. een pvc vloer, vanuit de woonkamer heeft men een open verbinding naar de keuken en middels openslaande deur toegang tot het dakterras. De moderne open keuken (2,92 m x 2,08 m) is v.v. navolgende apparatuur: 5 pits gaskookplaat, rvs afzuigkap, vaatwasser (2025), oven en koelkast (2025). Vanuit de keuken te bereiken bijkeuken alwaar standplaats CV- installatie (Remeha Avanta, 2012, eigendom) en aansluitingen wasapparatuur. Dakterras: Het terras is ca. 18 m2 en is op het zuidoosten gelegen. 2e verdieping: Overloop biedt toegang tot 2 slaapkamers en badkamer. Slaapkamer I (4,63 m x 2,87 m) & slaapkamer II (4,61 m x 4,00 m) zijn beide v.v. een pvc vloer en over de totale breedte voorzien van een inbouwkast. De moderne badkamer is voorzien van vloerverwarming (2,90 m x 2,20 m) v.v. inloopdouche, vaste wastafel, zwevend closet en een design radiator. Zolder: Middels vlizotrap te bereiken ruime bergzolder. Bijzonderheden: • Bouwjaar 2012 • Woonoppervlak 87 m2 • Energielabel A • Buiten zonwering op dakramen van de slaapkamers gelegen op 2e verdieping • Pvc vloeren in gehele woning • Servicekosten VVE € 109,33,- per maand • Erfpachtcanon €249,97,- per maand (volledig fiscaal aftrekbaar) • Ligging: in centrum, nabij invalswegen richting Maastricht, Eindhoven en Aken • Installatie: cv-ketel (eigendom 2012) • Erfpacht kan worden afgekocht Voor de exacte maten in deze presentatie zie bijgevoegde plattegronden. Voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met verkopend makelaar: Tom van Houtem (06-20269830). Disclaimer; * Alle maten zijn circa maten; * Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend; * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”)

Hipoteca berekenen

€ 235.000

Coste del comprador (estimado): € 6.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 241.550

2,78%

Anualmente

%

€ 11.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 235.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Maisonnette (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen en een zolder
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
86 m²
Contenido
340 m³
Otra zona interior
10 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
19 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2012
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Erfpacht belast met gebruik en bewoning
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Contribución periódica de la VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In bosrijke omgeving
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
03-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6367

Mapas de Google

Ver Voerendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Voerendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Voerendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Voerendaal. En 2026 había 8.015 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 334.618.

Inhabitantes

8.015

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 334.618

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.089

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

213

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Voerendaal
Año Inhabitantes
2021 8.125
2022 8.075
2023 8.030
2024 7.980
2025 8.020
2026 8.015

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Voerendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 247.400
2022 EUR 264.030
2023 EUR 309.394
2024 EUR 308.610
2025 EUR 334.618

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.370 0-15: 1.120 15-25: 700 25-45: 1.665 45-65: 2.135

Nivel académico

Hoger

2.020

Praktisch

1.270

Middelbaar

2.420

Origen de los residentes (2025)

Europa

765

Nederland

6.765

Buiten Europa

485

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 732
Appartementen 552
Tussenwoningen 1.091
Vrijstaande woningen 705
Twee-onder-één-kap woningen 887

Período de construcción del edificio

Voor 1700 12
1700 tot 1900 161
1900 tot 1925 168
1925 tot 1950 217
1950 tot 1970 1.333
1970 tot 1980 676
1980 tot 1990 531
1990 tot 2000 230
2000 tot 2010 247
2010 tot 2020 162
2020 en later 37

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

997

Etiqueta B

673

Etiqueta A

641

Etiqueta D

543

Etiqueta F

434

Etiqueta G

361

Etiqueta E

219

Etiqueta A+

36

Etiqueta A++

21

Etiqueta A++++

8

Etiqueta A+++

7

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Voerendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.389 2.911
2021 1.600 2.984
2022 1.237 2.811
2023 1.010 2.732
2024 976 2.787

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 979 • Electricidad: 2.681

Huurwoning

Gas: 805 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.114 • Electricidad: 3.057

Appartement

Gas: 680 • Electricidad: 1.756

Tussenwoning

Gas: 914 • Electricidad: 2.568

Vrijstaande woning

Gas: 1.394 • Electricidad: 3.782

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.073 • Electricidad: 2.759

Actividad empresarial en Voerendaal (2025)

Handel en HORECA 150
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 190
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 95

Número total de establecimientos empresariales: 825

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Voerendaal
Periodo Delitos
jan 2026 11
jul 2025 16
jun 2025 18
mei 2025 12
mrt 2025 28
mrt 2026 9
nov 2024 19
nov 2025 9
okt 2024 18
okt 2025 19
sep 2024 25
sep 2025 18

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Voerendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Voerendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Voerendaal?

Voerendaal telt in 2026 ongeveer 8.015 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal is in 2025 circa € 334.618.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal ligt rond € 28.089 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Voerendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 213 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Voerendaal?

In Voerendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.091 woningen.

Meer viviendas in Voerendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.