FransMakelaardij
"¡Por el precio más alto y sin complicaciones!"
Frans Makelaardij staat al jaren bekend als de directe en betrouwbare makelaar in Deventer en omgeving. Of u nu een woning wilt verkopen, kopen of een gevalideerde taxatie nodig hebt, wij staan voor u klaar. Onze ervaring en kennis van de onroerendgoedmarkt zorgen voor een doelgerichte aanpak, waarbij uw belangen centraal staan. Wij zijn dagelijks bereikbaar van maandag tot vrijdag tussen 8.30 en 17.30 uur, maar ook buiten die uren kunt...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Eendrachtstraat 37
7413ZS Deventer
€ 395.000 k.k.
€ 5.338/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- 74 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Godfried Gerlachstraat 2
7425NL Deventer
€ 1.075.000 k.k.
€ 5.429/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 198 m²
- Área del lote
- 845 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Abraham Rademakerstraat 3
7425PG Deventer
€ 625.000 k.k.
€ 3.834/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 163 m²
- Área del lote
- 231 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Graaf van Burenstraat 2 F 23
7411RW Deventer
€ 299.000 k.k.
€ 4.746/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 63 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Goudriaanpad 37
7424BE Deventer
€ 525.000 k.k.
€ 3.832/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 179 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Brinkgreverweg 72
7413AD Deventer
€ 289.000 k.k.
€ 5.897/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 49 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (41)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
41 reseñas total
Funda
29 opiniones en Funda
12 reseñas en Google
-
janpaulsteer
10Inmiddels 4 huizen via deze geweldige Makelaar mogen verkopen. Frans is betrouwbaar, ter zake kundig en neemt je mee in het verkoopproces. Hij ontzorgt je in het hele proces van verkoop. Ik kan een ieder in de omgeving Deventer deze makelaar van harte aanbevelen.
-
Jetze Steensma
10Prima makelaar. Hij houdt zich aan de gemaakte afspraken en heeft een uitstekende verkoopprijs gerealiseerd.
-
Bert Bakkeren
10Betrouwbaar, deskundig advies en oprecht
-
Abraham Rademakerstraat 3
10Wij hebben onze woning verkocht via Frans Makelaardij en zijn daar zeer tevreden over. Frans is een vrolijke en positieve makelaar die snel schakelt. De communicatie verliep prettig en duidelijk, en we werden tijdens het hele proces goed op de hoogte gehouden. De aanpak is professioneel, maar tegelijk persoonlijk. Ook de onderhandelingen zijn goed verlopen en hebben tot een mooi resultaat geleid. Kortom: een betrokken, deskundige en enthousiaste makelaar die wij zeker aanbevelen…
-
Graaf van Burenstraat 2 F23
10Inmiddels voor de 4e keer (waaronder het huis van mij moeder) een huis via Frans verkocht. Een betere makelaar in Deventer en omgeving is er wat ons betreft niet. Frans is betrouwbaar, heeft kennis van zaken en neemt je mee in het verkoopproces. We hopen dat hij pas op zijn 90 ste gaat stoppen met zijn vak zodat we voorlopig gebruik kunnen maken van het prettige zaken doen.