Suelmann Makelaardij
"¡El agente inmobiliario está cerca!"
Suelmann Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Emmen en de omgeving. Wij zijn er voor je bij het kopen of verkopen van een woning en zorgen ervoor dat ieder proces soepel verloopt. Onze klantgerichte aanpak en ervaring zorgen voor een rustige en doordachte benadering van de woningmarkt. Met een uitstekende reputatie en veelvuldig positieve feedback, zijn wij er trots op dat we een 9 score halen voor onze...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Posthoorn 25
7884PA Barger-Compascuum
€ 225.000 k.k.
€ 2.296/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- 271 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Ratelaar 57
7761KE Schoonebeek
€ 350.000 k.k.
€ 2.632/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 199 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kerspellaan 76
7824JK Emmen
€ 219.000 k.k.
€ 2.190/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 216 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Zweelerbrink 136
7812JN Emmen
€ 249.500 k.k.
€ 2.803/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- 354 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
De Loegen 15
7894DA Zwartemeer
€ 265.000 k.k.
€ 2.137/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 189 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Landschaplaan 40
7824BK Emmen
€ 165.000 k.k.
€ 2.171/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (32)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
32 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
10 reseñas en Google
-
Rene Mensen
10 -
Karin Schnieders
10Betrokken team en staan altijd voor je klaar. Ons huis was gelijk verkocht.
-
Berend Slingenbergstraat 6
10Fijne makelaar. Goede gesprekken en je wordt goed op de hoogte gehouden. Top ervaring voor ons. We zouden iedereen het aanbevelen.
-
Dagpauwoog 4 A
9Heel fijn contact vragen worden direct beantwoord. Ook de juiste kennis begeleiding tijden het verkoopproces.
-
Hoornwerk 52
9Door Tim en Monique vakkundig geholpen. Zowel bij advies als met invullen van move. Ze zijn op de hoogte van het bestaande aanbod en geven goede adviezen.
-
Splitting 155 G
10Wij hebben de prettige samenwerking met Suelmann Makelaardij erg gewaardeerd. Ook de service en kundigheid van medewerkers voelde goed. We willen hen hiervoor graag bedanken.
-
Neptunusbaan 23
10Goede service, vriendelijke medewerkers die alles prima voor je regelen en je met raad en daad bijstaan.
-
Wim Wijnands
10 -
De Hietbrink 2
10Zeer positieve ervaring met Suelmann Makelaardij. Tim en Monique zijn prettig in de omgang, flexibel en communiceren helder en snel met ons als verkoper. Professioneel en betrokken van begin tot eind.
-
Trumanstraat 54
10Traducido por IABueno ayudado en la venta de la vivienda. Juntos bien acordado lo que sí y lo que no. Sí estoy satisfecho con la agencia inmobiliaria top.