Hoekstra en Van Eck Hoorn
"¡Todo en casa para tu hogar ideal!"
Bij Hoekstra en Van Eck Hoorn brengen we mensen en huizen samen met expertise, passie en persoonlijkheid. Of je op zoek bent naar een nieuw huis, wil verkopen of hulp nodig hebt bij hypotheek- en verzekeringstaken, wij staan voor je klaar. Onze kennis van de regio Hoorn en het landelijke netwerk zorgen voor een breed bereik en sterke marketing. Met een waardering van 9,0 op Funda zijn we trots op de service die wij bieden. Ons team staa...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Vredemaker 19
1689WP Zwaag
€ 650.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 153 m²
- Área del lote
- 277 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Radboudgracht 33
1628KL Hoorn
€ 325.000 k.k.
€ 3.421/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 103 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Robert Stolzhof 203
1628XA Hoorn
€ 479.000 k.k.
€ 3.894/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 166 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Galjoen 64
1625CR Hoorn
€ 350.000 k.k.
€ 3.043/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 144 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Waterman 81
1622CS Hoorn
€ 310.000 k.k.
€ 3.407/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Baljuw 59
1625BD Hoorn
€ 450.000 k.k.
€ 3.285/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 310 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (76)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
76 reseñas total
Funda
47 opiniones en Funda
29 reseñas en Google
-
Kleine Immert 61
10Makelaar is enorm professioneel. Heeft ons geholpen met elk aspect. Een heel eigen platform waarop de woningen te zien waren en waar we bezichtigingen aan konden vragen. Contact met makelaar ging soepel. Geld dubbel en dwars waard
-
Heemraad 71
9Erg fijn contact met de makelaar en het kantoorpersoneel. Hebben echt meerdere extra stappen voor ons gedaan en dat waarderen we enorm. Jeroen is echt een topper, en dan ook echt aan te raden.
-
Kamille 74
9Het contact met de makelaar verliep heel goed. Goede informatie en heel behulpzaam. En heel terzake kundig.
-
Bazillehof 115
10Ik ben zeer tevreden over Hoekstra en Van Eck (Hoorn). De makelaar was kundig en goed bereikbaar en al het personeel vriendelijk. De verkoop van mijn woning is naar tevredenheid afgerond, ondanks een wat langere omlooptijd.
-
De Wieken 72
10Ben super tevreden met mijn makelaar alles duidelijk uit gelegd denkt met me mee hulp waar nodig was
-
Robert Stolzhof 241
10Een zeer kundig, servicegericht en enthousiast team. We zijn hier zeer tevreden over en bevelen dit zeker aan voor andere geinteresseerden.
-
Sportmark 72
10We had an excellent experience with Hoekstra en Van Eck Hoorn from start to finish. From the very first contact, they were professional, knowledgeable, and genuinely committed to representing our interests. Communication was always clear and quick, and we felt well informed at every step of the process. What really stood out was the personal approach afforded to us. They are excellent at knowing the market. They took the time to understand our situation, gave honest and practic…