Optima Makelaardij - Voor een Optimaal resultaat!
"¿También quieres vender de forma óptima? ¡Llámame! 0229-506690"
Bij Optima Makelaardij leggen we de nadruk op persoonlijke benadering en betrokkenheid. Onze medewerkers zijn er om u te begeleiden bij elke stap van de verkoop of aankoop van uw woning of bedrijfsruimte. Wij luisteren naar uw wensen en geven u professioneel advies op maat. Ons team is enthousiast en deskundig, met veel ervaring in de makelaardij. Of u nu op zoek bent naar een nieuw adres of uw huidige woning wilt verwerken, wij staan v...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Amandelgaard 3
1648LP De Goorn
€ 685.000 k.k.
€ 4.597/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 149 m²
- Área del lote
- 281 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Lage Hoek 65
1689CP Zwaag
€ 510.000 k.k.
€ 3.835/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido bajo reserva
De Eland 5
1696CS Oosterblokker
€ 350.000 k.k.
€ 3.302/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 128 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Kolenbergstraat 66
1695CE Blokker
€ 400.000 k.k.
€ 4.301/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- 265 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Lage Hoek 22
1689CP Zwaag
€ 289.000 k.k.
€ 6.720/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 43 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Dibbitsstraat 10
1689EE Zwaag
€ 450.000 k.k.
€ 3.947/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (65)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
65 reseñas total
Funda
57 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Minnewei 12
9Prettige communicatie en korte lijnen. Er werd steeds goed overlegd en snel geschakeld bij nieuwe ontwikkelingen. Prima samenwerking.
-
Zandsteen 110
10De communicatie gedurende het hele proces was duidelijk, pakt alle dingen op die geregeld moeten worden waardoor je zorgeloos door het proces gaat
-
Bianca Lely
10Super snelle verkoop van ons huis. Makelaars die verstand van zaken hebben en vlot reageren op vragen. We zijn goed meegenomen in het proces.
-
Boterbloem 75
9Goede en duidelijke communicatie. Super geholpen en altijd bereikbaar voor mijn vragen. Kan optima bij iedereen aanbevelen
-
Munnikenwoud 34
10Nu voor een tweede keer voor Optima makelaardij gekozen. We hebben het als een hele fijne vlotte samenwerking ervaren. Zowel met Rick als met Judith beide heel fijn en goed contact gehad. Ze zijn helder, duidelijk, klantvriendelijk, realistisch en denken met je mee.
-
Erlinde Bennis
10Zowel bij de verkoop als koop ontzettend vakkundig geholpen! Tot in de puntjes klopt alles. Echt een aanrader.
-
Jacco Wagenaar
10 -
John Raedeckerhof 17
9Rick van Optima Makelaardij is een zeer bekwame, professionele en betrokken makelaar. Het proces van de intake verliep soepel, de verkoop zo niet nog soepeler! Goede adviezen tijdens het gehele verkoopproces, het gehele team is goed bereikbaar en reageert snel op vragen en je krijgt altijd directe feedback na de bezoeken. Prima makelaar, kan ik van harte aanbevelen.