Optima Makelaardij - Voor een Optimaal resultaat!
"Ook optimaal verkopen? Bel ons! 0229-506690"
Bij Optima Makelaardij leggen we de nadruk op persoonlijke benadering en betrokkenheid. Onze medewerkers zijn er om u te begeleiden bij elke stap van de verkoop of aankoop van uw woning of bedrijfsruimte. Wij luisteren naar uw wensen en geven u professioneel advies op maat. Ons team is enthousiast en deskundig, met veel ervaring in de makelaardij. Of u nu op zoek bent naar een nieuw adres of uw huidige woning wilt verwerken, wij staan v...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Amandelgaard 3
1648LP De Goorn
€ 685.000 k.k.
€ 4.597/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lage Hoek 65
1689CP Zwaag
€ 510.000 k.k.
€ 3.835/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Eland 5
1696CS Oosterblokker
€ 350.000 k.k.
€ 3.302/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kolenbergstraat 66
1695CE Blokker
€ 400.000 k.k.
€ 4.301/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Lage Hoek 22
1689CP Zwaag
€ 289.000 k.k.
€ 6.720/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Dibbitsstraat 10
1689EE Zwaag
€ 450.000 k.k.
€ 3.947/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
Reviews (65)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
65 reviews totaal
Funda
57 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Minnewei 12
9Prettige communicatie en korte lijnen. Er werd steeds goed overlegd en snel geschakeld bij nieuwe ontwikkelingen. Prima samenwerking.
-
Zandsteen 110
10De communicatie gedurende het hele proces was duidelijk, pakt alle dingen op die geregeld moeten worden waardoor je zorgeloos door het proces gaat
-
Bianca Lely
10Super snelle verkoop van ons huis. Makelaars die verstand van zaken hebben en vlot reageren op vragen. We zijn goed meegenomen in het proces.
-
Boterbloem 75
9Goede en duidelijke communicatie. Super geholpen en altijd bereikbaar voor mijn vragen. Kan optima bij iedereen aanbevelen
-
Munnikenwoud 34
10Nu voor een tweede keer voor Optima makelaardij gekozen. We hebben het als een hele fijne vlotte samenwerking ervaren. Zowel met Rick als met Judith beide heel fijn en goed contact gehad. Ze zijn helder, duidelijk, klantvriendelijk, realistisch en denken met je mee.
-
Erlinde Bennis
10Zowel bij de verkoop als koop ontzettend vakkundig geholpen! Tot in de puntjes klopt alles. Echt een aanrader.
-
Jacco Wagenaar
10 -
John Raedeckerhof 17
9Rick van Optima Makelaardij is een zeer bekwame, professionele en betrokken makelaar. Het proces van de intake verliep soepel, de verkoop zo niet nog soepeler! Goede adviezen tijdens het gehele verkoopproces, het gehele team is goed bereikbaar en reageert snel op vragen en je krijgt altijd directe feedback na de bezoeken. Prima makelaar, kan ik van harte aanbevelen.