Teer Makelaars Enkhuizen
"Todo bajo un mismo techo"
Bij De Vesting Makelaars in Enkhuizen staan we voor persoonlijke service, deskundigheid en toegankelijkheid. Onze ervaring in de regio geeft ons een unieke kijk op de lokale woningmarkt, waardoor we jou beter kunnen begeleiden bij het kopen of verkopen van een woning. Wij zijn aangesloten bij brancheorganisaties zoals NVM, VastgoedCert en NWWI om jou de beste ondersteuning te bieden. Onze dienstverlening omvat verkoop, verhuur, aankoop...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Hout 96
1607HD Hem
€ 985.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 178 m²
- Área del lote
- 5880 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Brejeland 10
1602KZ Enkhuizen
€ 385.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 136 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Notarisappel 20
1619KC Andijk
€ 495.000 k.k.
€ 3.750/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 288 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Streekweg 290
1616AR Hoogkarspel
€ 445.000 k.k.
€ 3.179/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 168 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Stullenbaan 30
1602JC Enkhuizen
€ 650.000 k.k.
€ 4.221/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 154 m²
- Área del lote
- 391 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zuiderdijk 1 b 055
1611MC Bovenkarspel
€ 225.000 k.k.
€ 3.879/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 58 m²
- Área del lote
- 232 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (36)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
36 reseñas total
Funda
20 opiniones en Funda
16 reseñas en Google
-
Noorderweg 8
9Het contact verliep prettig, persoonlijk en de communicatie vanuit het bedrijf duidelijk en snel. Dat is fijn voor de verkoper en koper. Het contact direct na de bezichtigingen werd zeer op prijs gesteld.
-
Roerdompstraat 34
10Wij zijn zeer tevreden met de vesting makelaars. Zij geven passend advies en zijn kundig in wat ze doen.
-
Molenweg 69
10Uitstekend geholpen qua info service meedenkend alles perfect. Kort samengevat als je een makelaar nodig hebt is het de Vesting makelaars
-
Torenstraat 8
10Het team van de Vesting makelaars was kundig, zeer vriendelijk en betrokken bij de verkoop van onze woning. Wij hebben het contact en afhandeling van alle facetten als zeer prettig ervaren. Niets was te veel, ze stonden altijd voor ons klaar. We kunnen hen oprecht aanbevelen!
-
Violenstraat 52
10Traducido por IADesde el primer contacto por teléfono, todo el proceso de venta fue sencillo. El agente inmobiliario junto con su equipo mostró mucha comprensión sobre lo que implica vender tu casa familiar. Además, fueron muy directos y nos pusieron realmente en marcha con consejos claros sobre cómo preparar la casa para fotos y visitas. Después, se vendió enseguida. Estrategia clara y comunicación nítida. ¡Homenaje!
-
Westerstraat 142
9Traducido por IALo recomendaría a todo el mundo. Buena equipe, buen contacto y claro en sus acuerdos. En ausencia también comunicación sobre la visita.