Kathalijne de Wilde Makelaardij
"Vendemos emoción, no piedras."
Het kopen of verkopen van een huis is een moment dat je niet vaak meemaakt. Het vraagt om zorgvuldigheid, inzicht en een rustige aanpak. Kathalijne de Wilde Makelaardij staat voor persoonlijk advies en geduldige begeleiding bij elke stap van het proces. Met jaren ervaring weten we hoe belangrijk het is om je zorgen en wensen serieus te nemen. Wij luisteren naar jouw behoeften, zodat we samen de beste oplossing kunnen vinden. Onze benade...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Valckstraat 7
7203GB Zutphen
€ 407.500 k.k.
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 210 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Maarten Harpertsz. Trompstraat 26
7204GB Zutphen
€ 289.000 k.k.
€ 3.284/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- 150 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Maria Rutgersstraat 47
7207GX Zutphen
€ 375.000 k.k.
€ 2.863/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 139 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
De Clercqstraat 8
7203JJ Zutphen
€ 875.000 k.k.
€ 5.757/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 152 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Ooyerdreef 31
7232CV Warnsveld
€ 419.000 k.k.
€ 4.761/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Het Zwanevlot 48
7206CC Zutphen
€ 325.000 k.k.
€ 2.444/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 195 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (62)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
62 reseñas total
Funda
50 opiniones en Funda
12 reseñas en Google
-
Lintelostraat 39
10Het contact was vriendelijk en duidelijk. Informatie over de gemeente, lokaties, complexen en woningtypen, gevraagd en ongevraagd. Kathalijne is meedenkend en wil maatwerk leveren. Een toegevoegde waarde bij onze zoektocht naar een koopwoning in Zutphen.
-
t h
10Prettig en doeltreffend. Flexibel en inlevend Inzichtelijk en duidelijk. Heb het meeste te maken gehad met Bjorn, een kundig en ervaren medewerker! Het secretariaat is vriendelijk en snel te bereiken en in contact. Dank jullie voor alle goede ontwikkelingen..groeten Theunis
-
Molengracht 51
9Prima begeleiding. Snelle feedback na bezichtigingen en fijn persoonlijk contact. Goede kennis van de locale markt. Ontzorgt op alle gebieden.
-
De Fluite 84
9Het contact was fijn en prima. Communicatie verliep soepel. Transparant en duidelijk, zakelijke uitleg .
-
Breegraven 89
9Klein vriendelijk team, zeer goed en snel bereikbaar, meedenkend, oplossingsgericht, deskundig!! Kortom zeer aan te bevelen!
-
Laakse Oever 59
10Ik vond de menselijke benadering en begelijding heel fijn. Kon er met alle vragen terecht. Makelaar dacht mee en gaf goede tips
-
Vordensebinnenweg 53
9Traducido por IAFui informado adecuadamente sobre los desarrollos durante la venta de la vivienda. Además, conocimiento suficiente sobre los asuntos periféricos relacionados con la vivienda.