Kathalijne de Wilde Makelaardij
"Wir verkaufen Emotionen, keine Steine!"
Het kopen of verkopen van een huis is een moment dat je niet vaak meemaakt. Het vraagt om zorgvuldigheid, inzicht en een rustige aanpak. Kathalijne de Wilde Makelaardij staat voor persoonlijk advies en geduldige begeleiding bij elke stap van het proces. Met jaren ervaring weten we hoe belangrijk het is om je zorgen en wensen serieus te nemen. Wij luisteren naar jouw behoeften, zodat we samen de beste oplossing kunnen vinden. Onze benade...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Valckstraat 7
7203GB Zutphen
€ 407.500 k.k.
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 210 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Maarten Harpertsz. Trompstraat 26
7204GB Zutphen
€ 289.000 k.k.
€ 3.284/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- 150 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Maria Rutgersstraat 47
7207GX Zutphen
€ 375.000 k.k.
€ 2.863/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 139 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Clercqstraat 8
7203JJ Zutphen
€ 875.000 k.k.
€ 5.757/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 152 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Ooyerdreef 31
7232CV Warnsveld
€ 419.000 k.k.
€ 4.761/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Het Zwanevlot 48
7206CC Zutphen
€ 325.000 k.k.
€ 2.444/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 195 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (62)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
62 Bewertungen insgesamt
Funda
50 Bewertungen auf Funda
12 Bewertungen bei Google
-
Lintelostraat 39
10Het contact was vriendelijk en duidelijk. Informatie over de gemeente, lokaties, complexen en woningtypen, gevraagd en ongevraagd. Kathalijne is meedenkend en wil maatwerk leveren. Een toegevoegde waarde bij onze zoektocht naar een koopwoning in Zutphen.
-
t h
10Prettig en doeltreffend. Flexibel en inlevend Inzichtelijk en duidelijk. Heb het meeste te maken gehad met Bjorn, een kundig en ervaren medewerker! Het secretariaat is vriendelijk en snel te bereiken en in contact. Dank jullie voor alle goede ontwikkelingen..groeten Theunis
-
Molengracht 51
9Prima begeleiding. Snelle feedback na bezichtigingen en fijn persoonlijk contact. Goede kennis van de locale markt. Ontzorgt op alle gebieden.
-
De Fluite 84
9Het contact was fijn en prima. Communicatie verliep soepel. Transparant en duidelijk, zakelijke uitleg .
-
Breegraven 89
9Klein vriendelijk team, zeer goed en snel bereikbaar, meedenkend, oplossingsgericht, deskundig!! Kortom zeer aan te bevelen!
-
Laakse Oever 59
10Ik vond de menselijke benadering en begelijding heel fijn. Kon er met alle vragen terecht. Makelaar dacht mee en gaf goede tips
-
Vordensebinnenweg 53
9Übersetzt durch KIIch wurde gut über die Entwicklungen während des Verkaufs der Wohnung informiert. Weiterhin ausreichende Kenntnis über die Randthemen bezüglich der Wohnung.