Kathalijne de Wilde Makelaardij
"Nous vendons de l'émotion, pas des pierres !"
Het kopen of verkopen van een huis is een moment dat je niet vaak meemaakt. Het vraagt om zorgvuldigheid, inzicht en een rustige aanpak. Kathalijne de Wilde Makelaardij staat voor persoonlijk advies en geduldige begeleiding bij elke stap van het proces. Met jaren ervaring weten we hoe belangrijk het is om je zorgen en wensen serieus te nemen. Wij luisteren naar jouw behoeften, zodat we samen de beste oplossing kunnen vinden. Onze benade...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Valckstraat 7
7203GB Zutphen
€ 407.500 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 210 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Maarten Harpertsz. Trompstraat 26
7204GB Zutphen
€ 289.000 k.k.
€ 3.284/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- 150 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Maria Rutgersstraat 47
7207GX Zutphen
€ 375.000 k.k.
€ 2.863/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 139 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Clercqstraat 8
7203JJ Zutphen
€ 875.000 k.k.
€ 5.757/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Ooyerdreef 31
7232CV Warnsveld
€ 419.000 k.k.
€ 4.761/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Het Zwanevlot 48
7206CC Zutphen
€ 325.000 k.k.
€ 2.444/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 195 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (62)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
62 avis total
Funda
50 commentaires sur Funda
12 commentaires sur Google
-
Lintelostraat 39
10Het contact was vriendelijk en duidelijk. Informatie over de gemeente, lokaties, complexen en woningtypen, gevraagd en ongevraagd. Kathalijne is meedenkend en wil maatwerk leveren. Een toegevoegde waarde bij onze zoektocht naar een koopwoning in Zutphen.
-
t h
10Prettig en doeltreffend. Flexibel en inlevend Inzichtelijk en duidelijk. Heb het meeste te maken gehad met Bjorn, een kundig en ervaren medewerker! Het secretariaat is vriendelijk en snel te bereiken en in contact. Dank jullie voor alle goede ontwikkelingen..groeten Theunis
-
Molengracht 51
9Prima begeleiding. Snelle feedback na bezichtigingen en fijn persoonlijk contact. Goede kennis van de locale markt. Ontzorgt op alle gebieden.
-
De Fluite 84
9Het contact was fijn en prima. Communicatie verliep soepel. Transparant en duidelijk, zakelijke uitleg .
-
Breegraven 89
9Klein vriendelijk team, zeer goed en snel bereikbaar, meedenkend, oplossingsgericht, deskundig!! Kortom zeer aan te bevelen!
-
Laakse Oever 59
10Ik vond de menselijke benadering en begelijding heel fijn. Kon er met alle vragen terecht. Makelaar dacht mee en gaf goede tips
-
Vordensebinnenweg 53
9Traduit par l'IAJ'ai été bien informé des développements pendant la vente de la maison. De plus, suffisamment de connaissances sur les détails concernant la maison.