In Tynaarlo staat Woonaccept Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij elke stap op de woningmarkt. Of u nu koopt, verhuurt of verkoopt, wij staan voor u klaar met geduld en expertise. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder aankoop, verhuur, taxaties en verkoop. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw wense...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Diepsloot 4
9481JK Vries
€ 550.000 k.k.
€ 3.793/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 883 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Mensinge 15
9471HV Zuidlaren
€ 895.000 k.k.
€ 3.792/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 236 m²
- Área del lote
- 553 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Dorpsstraat 8
9482PC Tynaarlo
€ 795.000 k.k.
€ 1.606/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 495 m²
- Área del lote
- 845 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Bajo precio
Kerklaan 5
9363GT Marum
€ 575.000 k.k.
€ 3.464/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 166 m²
- Área del lote
- 1020 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Steenakkers 57
9482RB Tynaarlo
€ 275.000 k.k.
€ 2.957/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- 201 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Abel Tasmanstraat 21 a
9726EG Groningen
€ 350.000 k.k.
€ 3.302/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (22)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
22 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
-
Electrastraat 29
9We hebben de begeleiding als erg prettig ervaren, met laagdrempelige en open communicatie. Door de expertise van Irene als aankoopmakelaar is het ons gelukt om in de huidige markt binnen een maand een woning aan te kunnen kopen! Wij zijn hier enorm blij mee en zouden de diensten van Irene dan ook aan iedereen aanraden! Ook in het traject hierna blijft zij betrokken bij het afronden van de deadlines in het koopproces.
-
Dorpsstraat 7
8een fijne makelaar met een positive instelling, vooral toen de verkoop niet echt wilde vlotten. goede voorstellen en altijd bereid aanwezig te zijn bij bezichtigingen. zorgde tot zover voor een correcte afhandeling van zaken en dat zal voor de rest ook zeker goedkomen.
-
Sportterreinstraat 12
10Het contact met Irene verliep heel soepel. Ze nam goed de tijd om ons bij te staan en kon ons deskundig advies geven over de lokale woningmarkt. Wij zouden haar absoluut aanraden bij de aan- en verkoop van een huis.
-
Meeuwenlaan 14
10Een fijne makelaar die er alles aan wil doen om je huis er mooi uit te laten zien. Ik zou haar zeker aan raden als makelaar
-
Dingspil 106
10Het contact verliep prima, goed bereikbaar en snelle reactie. Meedenkend en altijd bereid mee te gaan om huizen te bekijken.
-
De Overtoom 46
10Irene is een leuke en enthousiaste makelaar met verstand van zaken. Ze steekt veel tijd en energie in de koop/verkoop van de woning. Alle informatie wordt door haar verstrekt waardoor je goed op de hoogte bent van de te doorlopen zaken. Tevens is ze bereis een stap extra te doen in de processen. Een fijn contact en prettige manier van communiceren!