In Tynaarlo staat Woonaccept Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij elke stap op de woningmarkt. Of u nu koopt, verhuurt of verkoopt, wij staan voor u klaar met geduld en expertise. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder aankoop, verhuur, taxaties en verkoop. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw wense...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Diepsloot 4
9481JK Vries
€ 550.000 k.k.
€ 3.793/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 883 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Mensinge 15
9471HV Zuidlaren
€ 895.000 k.k.
€ 3.792/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 553 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 8
9482PC Tynaarlo
€ 795.000 k.k.
€ 1.606/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 495 m²
- Perceeloppervlakte
- 845 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Kerklaan 5
9363GT Marum
€ 575.000 k.k.
€ 3.464/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 1020 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Steenakkers 57
9482RB Tynaarlo
€ 275.000 k.k.
€ 2.957/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 201 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Abel Tasmanstraat 21 a
9726EG Groningen
€ 350.000 k.k.
€ 3.302/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
-
Electrastraat 29
9We hebben de begeleiding als erg prettig ervaren, met laagdrempelige en open communicatie. Door de expertise van Irene als aankoopmakelaar is het ons gelukt om in de huidige markt binnen een maand een woning aan te kunnen kopen! Wij zijn hier enorm blij mee en zouden de diensten van Irene dan ook aan iedereen aanraden! Ook in het traject hierna blijft zij betrokken bij het afronden van de deadlines in het koopproces.
-
Dorpsstraat 7
8een fijne makelaar met een positive instelling, vooral toen de verkoop niet echt wilde vlotten. goede voorstellen en altijd bereid aanwezig te zijn bij bezichtigingen. zorgde tot zover voor een correcte afhandeling van zaken en dat zal voor de rest ook zeker goedkomen.
-
Sportterreinstraat 12
10Het contact met Irene verliep heel soepel. Ze nam goed de tijd om ons bij te staan en kon ons deskundig advies geven over de lokale woningmarkt. Wij zouden haar absoluut aanraden bij de aan- en verkoop van een huis.
-
Meeuwenlaan 14
10Een fijne makelaar die er alles aan wil doen om je huis er mooi uit te laten zien. Ik zou haar zeker aan raden als makelaar
-
Dingspil 106
10Het contact verliep prima, goed bereikbaar en snelle reactie. Meedenkend en altijd bereid mee te gaan om huizen te bekijken.
-
De Overtoom 46
10Irene is een leuke en enthousiaste makelaar met verstand van zaken. Ze steekt veel tijd en energie in de koop/verkoop van de woning. Alle informatie wordt door haar verstrekt waardoor je goed op de hoogte bent van de te doorlopen zaken. Tevens is ze bereis een stap extra te doen in de processen. Een fijn contact en prettige manier van communiceren!