Marcel Stork Makelaardij
In Emmen staat Marcel Stork Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Met een sterke focus op duidelijkheid en transparantie zorgen wij ervoor dat u elke stap op de woningmarkt met vertrouwen zet. Onze ervaring en passie voor makelaardij staan centraal in alles wat we doen. Wij bieden dienstverlening met korte lijnen en directe communicatie. Onze expertise is versterkt doo...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Heemskerkstraat 1
7887AA Erica
€ 595.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 273 m²
- Área del lote
- 770 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Karbeel 33
7811XL Emmen
€ 325.000 k.k.
€ 4.167/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Eerste Verbindingsweg 1
7881LL Emmer-Compascuum
€ 335.000 k.k.
€ 2.769/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 740 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Bonte Specht 39
7827RA Emmen
€ 425.000 k.k.
€ 3.171/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 281 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Uilenveld 530
7827GZ Emmen
€ 385.000 k.k.
€ 2.894/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 158 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Beryldreef 3
7828CH Emmen
€ 290.000 k.k.
€ 2.338/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (41)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
41 reseñas total
Funda
23 opiniones en Funda
18 reseñas en Google
-
Vogelwikke 91
10Fijne samenwerking met Marcel Stork: betrokken, goed bereikbaar en realistisch in zijn advies. Ik zou Marcel zeker aanbevelen!
-
Martine Stulp
10Na wat mindere ervaringen bij andere makelaars, hebben we op basis van reviews voor Marcel Stork gekozen om onze woning te verkopen. Zeker geen spijt van. Marcel is persoonlijk, vriendelijk, professioneel en heel toegankelijk. Altijd bereikbaar en nadat je huis online in de verkoop komt hoef je nergens meer naar om te kijken. Alles wordt automatisch geregeld, maar wel met altijd even een berichtje van de gezette stap. Wat we van meerwaarde vonden was dat Marcel respect toonde voor onze woning met wat achterstalligheden en ons betrok bij het bepalen van de waarde. We zouden hem bij iedereen aanraden.
-
Noorderdiep 203
10Marcel was geweldig, hij heeft goed geholpen en geen poespas. Ook enorm goed geholpen met de prijsonderhandelingen.
-
Laan van de Iemenhees 374
9Marcel Stork is een hele fijne makelaar, omdat hij verstand van zaken heeft, transparant is en snel communiceert en handelt. Daarnaast is hij als mens ook heel vriendelijk.
-
Agaatdreef 60
10Traducido por IAMarcel Stork Makelaardij nos ha ayudado excelentemente. Agradable en el trato, clara en la comunicación, sabe de qué habla, piensa junto y flexible. ¡Recomendable!