Makelaardij Hofstee
"abre nuevas puertas"
Makelaardij Hofstee in Wolvega staat al bijna 50 jaar voor in de regio als betrouwbare partner op het gebied van onroerend goed. Met een sterke focus op verkoop, aankoop en taxatie bieden wij persoonlijk advies aan zowel particulieren als ondernemers. Onze kennis van de lokale markt in Zuid-Friesland en de Kop van Overijssel is onmisbaar bij het zoeken naar of verkopen van woningen, appartementen, bedrijfsruimtes en agrarisch vastgoed....
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Het Bosmeer 68
8391ZZ Noordwolde
€ 225.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- 425 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
De Kwekerije 41
8391LG Noordwolde
€ 325.000 k.k.
€ 3.571/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- 226 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Jokweg 54
8394VN De Hoeve
€ 360.000 k.k.
€ 4.390/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- 1161 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Het Schild 3
8341RL Steenwijkerwold
€ 445.000 k.k.
€ 3.069/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 696 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido bajo reserva
Irenestraat 16
8471RG Wolvega
€ 255.000 k.k.
€ 3.592/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- 182 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Steggerdaweg 74
8395PN Steggerda
€ 349.000 k.k.
€ 3.835/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- 649 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (60)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
60 reseñas total
Funda
29 opiniones en Funda
31 reseñas en Google
-
Schoterlandseweg 9
9Makelaardij Hofstee is een uitstekende makelaar ! Het duo Jan Land makelaar in de regio en Marrit in de backoffice is een goed en bereikbaar en communicatief team. Ze zijn oprecht, eerlijk en positief ingesteld. De klant heeft zijn eigen inbreng en wensen en daarmee is het verkoopproces in samenspraak goed en vlot verlopen. Toppertjes !
-
De Snikke 11
9Traducido por IAMuy bien y servicial durante todo el proceso, fácil de contactar, se mantuvo bien informado en todo.
-
Wilhelminastraat 19
9Heel fijn makelaarskantoor, alles in overleg en goede begeleiding. Een makelaar met veel ervaring en deskundigheid
-
Lepeltjesheide 48
10Zeer tevreden! Een huis kopen en/of verkopen is niet zomaar iets. Dan is het erg fijn dat er een makelaar is die jou bij alles helpt. Wij zijn vriendelijk en deskundig geholpen. Al onze vragen werden serieus genomen en professioneel beantwoord zowel door Jan als Marrit! Een fijne samenwerking 👍
-
Jokweg 16
10Traducido por IAEl agente inmobiliario fue competente, desenfadado y amable. También recibimos información buena y amigable del back-office del despacho.
-
Distelvlinder 43
10Traducido por IAContacto muy fino, donde el agente inmobiliario también realmente tomó en cuenta en el proceso de venta. Si algo era ambiguo, también se podía buscar contacto y se respondía rápidamente. Elección de primer nivel para cuando necesitas un agente inmobiliario con mucho conocimiento del mercado local.