De Nieuwe Amsterdamsche Makelaardij
"¡Experimentado, activo y participativo en la compra y venta!"
De Nieuwe Amsterdamsche Makelaardij staat voor ervaring, betrokkenheid en kennis van de woningmarkt in Amsterdam. Of u nu een huis koopt of verkoopt, wij zorgen voor een professionele en persoonlijke aanpak. Onze specialisten combineren vakkennis met empathie, zodat u zich op alle stappen van het proces goed ondersteund voelt. Wij werken snel, efficiënt en met veel vertrouwen. Onze jarenlange ervaring in de regio zorgt voor een betere k...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Jan Lievensstraat 21
1074TL Amsterdam
€ 475.000 k.k.
€ 9.135/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 52 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Stadionweg 310 1
1076PK Amsterdam
€ 780.000 k.k.
€ 8.478/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Borgerstraat 208 H
1053RD Amsterdam
€ 415.000 k.k.
€ 9.432/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 44 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Cornelis Anthoniszstraat 77 H
1071VS Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 9.340/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 53 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Comprado
Breitnerstraat 15
1318LS Almere
€ 615.000 k.k.
€ 3.436/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 179 m²
- Área del lote
- 305 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
President Kennedylaan 272 1
1079NX Amsterdam
€ 650.000 k.k.
€ 8.025/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (32)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
32 reseñas total
Funda
24 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Burgemeester Jur. Visserlaan 74
9De Nieuwe Amsterdamsche Makelaardij is erg zorgvuldig en betrokken, marketing is ook top! Dankjewel Monique!
-
Nieuwe Achtergracht 103 2
10Melanie was efficiënt en realistisch, met een zeer goed oog voor detail. Ze heeft mij uitstekend geholpen tijdens de zoektocht, draaide nergens omheen en communiceerde gedurende het hele proces steeds helder en met goed advies. Zeker aan te bevelen! - Melanie was efficient and reasonable, with a very good eye. She was very helpful with the search, never sugar-coated anything, and always communicated clearly with good advice throughout the entire process. Highly recommended! …
-
Admiraal De Ruijterweg 519 A
10Van start tot verkoop verliep alles heel fijn en soepel. Melanie, bedankt voor de fijne begeleiding.
-
Amstelvlietstraat 575
9Monique (van Nieuwe Amsterdamsche) is geweldig, die wil je als makelaar! Ze neemt de tijd, adviseert kundig, interieur styliste voor verkoop, persoonlijk geïnteresseerd, en belangrijk: ik heb het gevoel dat ze steeds (extra) tijd vrij maakt. Dus ik voelde me nooit bezwaard met een vraag. Heel plezierig!
-
Kazernestraat 24 3
10Fijne makelaar! Altijd snelle reactie. Wat ook fijn was aan Melanie; ze was tijdens bezichtigingen heel relaxed. Daardoor lieten wij ons ook niet gek maken. Heel blij met haar!