Huismakelaar Kennemerpoort
"¡Nuestro número de fundación y las reseñas dicen suficiente!"
Verhuizen is een van de meest ingrijpende gebeurtenissen in het leven. Daarom is het belangrijk om begeleiding van mensen met ervaring en kennis te krijgen. In de regio Heemstede staat Huismakelaar Kennemerpoort al jaren in de top bij Funda, dankzij uitstekende ver- en aankoopresultaten. Onze klanten staan centraal, niet alleen als cijfers in een rapport, maar als gewaardeerde partners. We leggen de nadruk op transparantie en betrouwbaa...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Adriaan Loosjesstraat 6
2032MC Haarlem
€ 850.000 k.k.
€ 6.296/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Van Oosten de Bruijnstraat 211
2014VR Haarlem
€ 300.000 k.k.
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 44 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Rijksstraatweg 407 A
2025DB Haarlem
€ 375.000 k.k.
€ 6.250/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 60 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Kromme Elleboogsteeg 14
2011TS Haarlem
€ 375.000 k.k.
€ 7.211/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 52 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Zandvoortselaan 84 A 51
2106CS Heemstede
€ 350.000 k.k.
€ 4.861/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Dokter W Nijestraat 66
2064XD Spaarndam
€ 795.000 k.k.
€ 4.416/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 180 m²
- Área del lote
- 272 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (48)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
48 reseñas total
Funda
36 opiniones en Funda
12 reseñas en Google
-
Amsterdamstraat 53 B
9Robin heeft ons heel goed begeleid in het hele verkoop proces, wanneer maak je welke keuzes. Daarnaast heeft hij zich echt ingezet om voor ons het beste uit de markt te halen en ik hij persoonlijk en benaderbaar!
-
Kromme Elleboogsteeg 14
10Robin is een goede betrouwbare makelaar met de juiste kennis van zaken. Hij heeft ons goed geadviseerd over het hele verkoop proces. Onder andere over de styling van het huis, het biedingsproces, etc. Hij was fantastisch met het rondleiden en blijft steeds in communicatie met ons. Echt sterk aan te raden om met Robin in zee te gaan.
-
Kastanjelaan 3
9Traducido por IABuen contacto, bien informado del mercado y siempre una historia justa. Nada de pamplinas. ¡Buena agencia inmobiliaria!
-
Dragonstraat 6
8Traducido por IALa comunicación fue fluida y satisfactoria. Buena comunicación. Se cumplieron bien los acuerdos. Robin seguramente se puede recomendar.
-
Egelantierlaan 57
10Traducido por IA¡Un contacto extremadamente agradable con un agente inmobiliario experto y muy conocido localmente! Robin Reimert es un recomendado!
-
Rijksstraatweg 534
9Heel prettig en fijn contact gehad met Robin. Begeleiding en contact was super en makkelijk. Robin verstaat zijn vak en geeft vertrouwen! Een echte aanrader!
-
Menno de Kok
10Traducido por IAMuy contento con este agente inmobiliario. Con 25 años de experiencia, realmente notas que sabe lo que hace. Amable, eficiente en la comunicación y cuando surgió la presión del tiempo, pensó activamente y se mantuvo flexible. Definitivamente recomendable — 10/10.