Huismakelaar Kennemerpoort
"Unsere Fundacijfer und die Bewertungen sagen alles!"
Verhuizen is een van de meest ingrijpende gebeurtenissen in het leven. Daarom is het belangrijk om begeleiding van mensen met ervaring en kennis te krijgen. In de regio Heemstede staat Huismakelaar Kennemerpoort al jaren in de top bij Funda, dankzij uitstekende ver- en aankoopresultaten. Onze klanten staan centraal, niet alleen als cijfers in een rapport, maar als gewaardeerde partners. We leggen de nadruk op transparantie en betrouwbaa...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Adriaan Loosjesstraat 6
2032MC Haarlem
€ 850.000 k.k.
€ 6.296/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Van Oosten de Bruijnstraat 211
2014VR Haarlem
€ 300.000 k.k.
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 44 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Rijksstraatweg 407 A
2025DB Haarlem
€ 375.000 k.k.
€ 6.250/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 60 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Kromme Elleboogsteeg 14
2011TS Haarlem
€ 375.000 k.k.
€ 7.211/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 52 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Zandvoortselaan 84 A 51
2106CS Heemstede
€ 350.000 k.k.
€ 4.861/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Dokter W Nijestraat 66
2064XD Spaarndam
€ 795.000 k.k.
€ 4.416/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 180 m²
- Fläche des Grundstücks
- 272 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (48)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
48 Bewertungen insgesamt
Funda
36 Bewertungen auf Funda
12 Bewertungen bei Google
-
Amsterdamstraat 53 B
9Robin heeft ons heel goed begeleid in het hele verkoop proces, wanneer maak je welke keuzes. Daarnaast heeft hij zich echt ingezet om voor ons het beste uit de markt te halen en ik hij persoonlijk en benaderbaar!
-
Kromme Elleboogsteeg 14
10Robin is een goede betrouwbare makelaar met de juiste kennis van zaken. Hij heeft ons goed geadviseerd over het hele verkoop proces. Onder andere over de styling van het huis, het biedingsproces, etc. Hij was fantastisch met het rondleiden en blijft steeds in communicatie met ons. Echt sterk aan te raden om met Robin in zee te gaan.
-
Kastanjelaan 3
9Übersetzt durch KIGutes Kontakt, gut informiert über den Markt und immer eine ehrliche Geschichte. Keine Poespäs. Prima Makler!
-
Dragonstraat 6
8Übersetzt durch KIDer Kontakt verlief sich flüssig und zu unserer Zufriedenheit. Gute Kommunikation. Vereinbarungen wurden gut eingehalten. Robin ist auf jeden Fall weiterzuempfehlen.
-
Egelantierlaan 57
10Übersetzt durch KIEin äußerst angenehmes Kontakt mit einem fachkundigen und gut bekannten lokalen Makler! Robin Reimert ist eine Empfehlung!
-
Rijksstraatweg 534
9Übersetzt durch KISehr angenehm und fein Kontakt mit Robin gehabt. Begleitung und Kontakt war super und leicht. Robin versteht sein Fachgebiet und gibt Vertrauen! Echte Empfehlung!