VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS
"3 Generationen aktiv in Kennemerland!"
Van Waalwijk van Doorn Makelaars-Taxateurs ist Ihr aktiver Immobilienmakler mit mehr als drei Generationen Erfahrung. Wir arbeiten aus drei Büros in Haarlem, Santpoort und IJmuiden heraus, wodurch wir den Immobilienmarkt in Kennemerland vollständig abdecken können. Unsere Dienstleistungen umfassen sowohl den Verkauf als auch die Vermietung von Immobilien, und wir stehen Ihnen für ein kostenloses Gespräch oder einen Besuch in einem unser...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Kamerkamp 16
1991DA Velserbroek
€ 595.000 k.k.
€ 4.508/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 152 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Roos en Beeklaan 101
2071TC Santpoort-Noord
€ 595.000 k.k.
€ 4.917/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 183 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Schiplaan 45
1974LA IJmuiden
€ 495.000 k.k.
€ 3.837/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 129 m²
- Fläche des Grundstücks
- 248 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Roos en Beeklaan 35
2071TB Santpoort-Noord
€ 1.495.000 k.k.
€ 7.952/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 188 m²
- Fläche des Grundstücks
- 861 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Vliet 7
1991CD Velserbroek
€ 550.000 k.k.
€ 5.140/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- 125 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hoofdstraat 191 A
2071EG Santpoort-Noord
€ 379.000 k.k.
€ 6.534/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 58 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (57)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
57 Bewertungen insgesamt
Funda
42 Bewertungen auf Funda
15 Bewertungen bei Google
-
Patriciuslaan 23
10Vanaf het begin van het verkoopproces ben ik uitstekend geholpen. Reinout heeft veel kennis van de lokale markt van Santpoort-Noord. De fotograaf heeft prima foto's genomen. Debbie was behulpzaam aan de telefoon. En ik ben vriendelijk en professioneel begeleid door Reinout.
-
Wüstelaan 51
10We zijn ontzetten blij met het geheel proces. Een speciale dank aan Reinout van Waalwijk van Doorn, hij was vriendelijk. Als we vragen hadden werden deze snel en duidelijk beantwoord.
-
Valckenhoeflaan 37
10Het contact met de makelaar en het kantoor verliep zeer prettig. De marktkennis en vastgoedkennis zijn van een uitstekend niveau. Onze verwachtingen werden zelfs overtroffen.
-
Warande 50
10De contacten vinden in een prettige sfeer plaats, de goede adviezen waren waardevol en gedurende het verkoopproces werd ik goed op de hoogte gehouden van de voortgang. De verkoop van ons huis was in vertrouwde handen.
-
Santpoortse Dreef 116
9Reinout is zeer deskundig en reageert snel via een WhatsApp of telefonisch. Heel fijn begeleid bij de verkoop van mijn appartement.
-
Visseringstraat 40
10Alles liep enorm soepel van begin tot eind. We werden continue goed en snel op de hoogte gebracht als er nieuwe ontwikkelingen waren. Het team is uiterst nauwkeurig te werk gegaan met een mooi resultaat. Geen verborgen kosten en alles is bespreekbaar. Heel fijn! Ik zou deze makelaardij zeker aanbevelen!