WvD Makelaardij staat voor betrouwbaarheid en persoonlijke begeleiding in de regio Zandvoort. Wij begrijpen dat het kopen of verkopen van een huis één van de belangrijkste beslissingen in je leven is en daarom zorgen wij met een gedetailleerde aanpak voor het beste resultaat. Onze dienstverlening is gebaseerd op transparantie, expertise en een diepgaande kennis van de lokale markt. Wij zijn geaccrediteerd met het VastgoedCert en communi...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Rozengracht 221 A
1016NA Amsterdam
€ 985.000 k.k.
€ 8.140/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Oosterparkstraat 62
2042AT Zandvoort
€ 750.000 k.k.
€ 6.521/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 119 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Bestellt
Franz Lehárlaan 129
2102GM Heemstede
€ 795.000 k.k.
€ 5.598/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 142 m²
- Fläche des Grundstücks
- 263 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
De Brink 316
7206KG Zutphen
€ 425.000 k.k.
€ 4.521/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 94 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Kinkerstraat 374 1
1053GH Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 9.042/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 47 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Pieter Holmstraat 7
1086ZC Amsterdam
€ 995.000 k.k.
€ 6.909/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 169 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (9)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
9 Bewertungen insgesamt
9 Bewertungen bei Google
-
Franca van der Smit
10Wouter is een super fijne, eerlijke en betrouwbare makelaar. Gun ik iedereen! Dank voor alles!
-
Sebas Wermenbol
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Wouter bij de verkoop van onze woning. Vanaf het begin heeft hij ons professioneel en betrokken geholpen. Hij heeft alles geregeld rondom verkoopstyling terwijl we op vakantie waren, wat echt een verschil heeft gemaakt in de presentatie van ons huis. Gedurende het hele proces hield hij ons goed op de hoogte en gaf hij eerlijk en deskundig advies. we hebben onze woning uiteindelijk voor een hele mooie prijs kunnen verkopen. En dat terwijl er in onze straat en in dezelfde sector veel vergelijkbare huizen te koop stonden.
-
Pieter Suyk
10Übersetzt durch KISehr zufrieden mit Wouter. Er ist zuverlässig, hält sich an seine Termine und kommuniziert klar. Alles verlief reibungslos von Anfang bis Ende. Empfehlung!
-
Julia Schilte
10Übersetzt durch KIWouter hat uns während des gesamten Prozesses beim Kauf unseres Hauses enorm geholfen. Er war immer bereit, uns zu unterstützen und sehr freundlich.
-
Michiel Aandewiel
10Übersetzt durch KIWouter hat mir sehr schnell und kompetent bei der Erstellung einer Wertermittlung geholfen. Sehr angenehm in der Zusammenarbeit und er denkt mit. Beim nächsten Mal werde ich ihn wieder kontaktieren.