Barnsteen Makelaars en Taxateurs
"Wir wollen die Besten sein. Für dich!"
De aankoop of verkoop van een huis is een moment dat blijvend is in het leven. Het betreft iets spannends, leuk en tegelijkertijd complex. Een goede makelaar speelt hierin een cruciale rol, zowel voor de ervaring als voor het eindresultaat. Wij geloven dat een goede makelaar zich bewust is van de verantwoordelijkheid die hij draagt. Dat betekent dat we niet alleen regelzaken organiseren, maar ook de persoonlijke relatie met onze klant c...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Zaanenlaan 99
2023SK Haarlem
€ 850.000 k.k.
€ 6.343/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- 220 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Achterweg 18
2023VE Haarlem
€ 825.000 k.k.
€ 6.600/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 106 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Rijksstraatweg 463
2025DC Haarlem
€ 695.000 k.k.
€ 5.516/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Louise de Colignylaan 58
2082BP Santpoort-Zuid
€ 1.450.000 k.k.
€ 6.682/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 217 m²
- Fläche des Grundstücks
- 648 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Coornhertstraat 26 ZW
2013EW Haarlem
€ 325.000 k.k.
€ 4.779/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 68 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Benkoelenstraat 3
2022PJ Haarlem
€ 485.000 k.k.
€ 6.736/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- 112 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (63)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
63 Bewertungen insgesamt
Funda
63 Bewertungen auf Funda
-
P.C. Boutensstraat 41
8Übersetzt durch KIGute Zusammenarbeit und professionelle Betreuung während des Kauf- und Verkaufsprozesses. Die Kommunikation verlief sich flüssig und professionell. In komplexen Situationen wurde gut mitgedacht und sie waren gut erreichbar. Alles in allem ein sehr guter Makler, mit dem man gerne zusammenarbeitet und den wir daher auch ausdrücklich empfehlen!
-
Bloemendaalseweg 9 a
10Zeer goede makelaar. Erg tevreden met de samenwerking. Plan voor de verkoop goed doordacht en snel kunnen handelen.
-
Marnixstraat 119
10Het makelaarskantoor werkt professioneel, is altijd bereikbaar en deskundig. Denken graag mee in oplossingen en een fijne communicatie. Ik beveel Team Barnsteen aan.
-
Richard Holkade 51
10Aankoop en verkoop via Barnsteen gedaan. Een zeer deskundig en fijn team. Heel betrokken en er zijn mooie sfeervolle foto's gemaakt van mijn te verkopen appartement. Ik werd steeds goed op de hoogte gehouden van alle stappen die genomen werden. De kracht en bescherming van barnsteen heb ik echt gevoeld.
-
Aalsmeerweg 11 2
10Contact met Barnsteen verloopt snel en gemakkelijk. Leuk team! Ze denken met je mee en hebben alles in huis. Echt een aanrader!
-
Schoterveenstraat 21
10Zeer prettige en adequate samenwerking met Barnsteen. Alles gaat in overleg en ze denken continue met je mee. Een absolute aanrader.