Barnsteen Makelaars en Taxateurs
"Wij willen de allerbeste zijn. Voor jou!"
De aankoop of verkoop van een huis is een moment dat blijvend is in het leven. Het betreft iets spannends, leuk en tegelijkertijd complex. Een goede makelaar speelt hierin een cruciale rol, zowel voor de ervaring als voor het eindresultaat. Wij geloven dat een goede makelaar zich bewust is van de verantwoordelijkheid die hij draagt. Dat betekent dat we niet alleen regelzaken organiseren, maar ook de persoonlijke relatie met onze klant c...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zaanenlaan 99
2023SK Haarlem
€ 850.000 k.k.
€ 6.343/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Achterweg 18
2023VE Haarlem
€ 825.000 k.k.
€ 6.600/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 106 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Rijksstraatweg 463
2025DC Haarlem
€ 695.000 k.k.
€ 5.516/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Louise de Colignylaan 58
2082BP Santpoort-Zuid
€ 1.450.000 k.k.
€ 6.682/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 648 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Coornhertstraat 26 ZW
2013EW Haarlem
€ 325.000 k.k.
€ 4.779/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Benkoelenstraat 3
2022PJ Haarlem
€ 485.000 k.k.
€ 6.736/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- 112 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (63)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
63 reviews totaal
Funda
63 reviews op Funda
-
P.C. Boutensstraat 41
8Prettige samenwerking en goede begeleiding tijdens het verkoop- en aankoopproces. De communicatie verliep vlot en professioneel. In complexe situaties werd goed meegedacht en waren ze goed bereikbaar. Al met al een fijne makelaar om mee samen te werken en raden wij dan ook zeker aan!
-
Bloemendaalseweg 9 a
10Zeer goede makelaar. Erg tevreden met de samenwerking. Plan voor de verkoop goed doordacht en snel kunnen handelen.
-
Marnixstraat 119
10Het makelaarskantoor werkt professioneel, is altijd bereikbaar en deskundig. Denken graag mee in oplossingen en een fijne communicatie. Ik beveel Team Barnsteen aan.
-
Richard Holkade 51
10Aankoop en verkoop via Barnsteen gedaan. Een zeer deskundig en fijn team. Heel betrokken en er zijn mooie sfeervolle foto's gemaakt van mijn te verkopen appartement. Ik werd steeds goed op de hoogte gehouden van alle stappen die genomen werden. De kracht en bescherming van barnsteen heb ik echt gevoeld.
-
Aalsmeerweg 11 2
10Contact met Barnsteen verloopt snel en gemakkelijk. Leuk team! Ze denken met je mee en hebben alles in huis. Echt een aanrader!
-
Schoterveenstraat 21
10Zeer prettige en adequate samenwerking met Barnsteen. Alles gaat in overleg en ze denken continue met je mee. Een absolute aanrader.
-
Schalkwijkerstraat 19 RD
9Ik heb naast deskundigheid en een groot netwerk een fijne en persoonlijke benadering ervaren. Wat ik ook erg fijn vond was de appgroep rondom mijn aankoopproces waar het hele kantoor onderdeel van was. Iedereen leefde mee en er werd snel gereageerd. Het advies wat je krijgt is eerlijk en oprecht.