Steijn & Steijn Makelaars staat voor een persoonlijke en professionele aanpak van de woningmarkt. Met jarenlange ervaring in de regio’s Amsterdam, Badhoevedorp en omgeving, weten we precies wat het kost om een woning optimaal te presenteren. Onze unieke pakketformule zorgt voor transparantie in zowel het verkoopproces als de kosten. Wij zijn er voor je, of je nu een pakket op maat wilt of de standaardoplossing kiest. Onze deskundigheid...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Newtonstraat 11
1171XG Badhoevedorp
€ 525.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Eastonstraat 105
1068JC Amsterdam
€ 350.000 k.k.
€ 4.545/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Plesmanlaan 25
1171EK Badhoevedorp
€ 349.500 k.k.
€ 5.216/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Olieslagersstraat 2
1171EZ Badhoevedorp
€ 685.000 k.k.
€ 5.150/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
P. Hans Frankfurthersingel 98
1060TN Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 5.592/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Lijnderdijk 235
1175KH Lijnden
€ 385.000 k.k.
€ 5.662/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (35)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
35 reviews totaal
Funda
29 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Joes Kloppenburghof 32
10Eerlijk, betrouwbaar en komt met goede adviezen. Ze helpen je gedurende het hele proces. Fijne samenwerking gehad zowel bij aankoop als verkoop van woning. Zou Steijn & Steijn Makelaars zeker aanbevelen!
-
Réaumurstraat 13
9Open, eerlijk, behulpzaam en accuraat. Wij werden elke keer, na een bezichtinging, uitgebreid geïnformeerd.
-
Zeemanlaan 41
10Vanaf het moment dat Linda binnenkwam hadden we een fijn gevoel bij haar. Wat een deskundige makelaar.
-
Dellaertlaan 84
10Supertevreden over Edy (en Linda) van Steijn en Steijn. Ze zijn eerlijk, betrouwbaar en professioneel. Ze doen net dat stapje extra in vergelijking met andere makelaars en zijn ook nog eens hele leuke mensen in het contact. Ons huis was snel verkocht, voor een goede prijs!
-
Hoofdweg 334 H
10Wij vonden de begeleiding tijdens het verkoopproces erg prettig verlopen. De makelaar was heel nauwkeurig, behulpzaam en deskundig. Ook de medewerkers van het kantoor stonden altijd voor ons klaar.
-
Dellaertlaan 11
9Contact en correspondentie met makelaar verliep prima. Wellicht dat ze zelfs iets te kritisch waren, maar het voorkomt natuurlijk wel mogelijk gezeur aan het einde. Kortom dank voor de begeleiding.
-
Mark van den Hoogenband
10Wij hadden drie verschillende makelaars uitgenodigd voor de verkoop van ons appartement, waaronder Linda van Steijn & Steijn Makelaars. Van de drie had zij zich het beste voorbereid op ons gesprek. Haar aanpak sprak ons direct aan: helder, zonder poespas en to the point. De communicatie verliep steeds snel, duidelijk en vriendelijk, en ook de afhandeling was tot het eind toe prettig en professioneel. Kortom: wij kijken zeer tevreden terug op de samenwerking!