Sinds 1966 is Voorma & Millenaar makelaars een vast onderdeel van de woningmarkt in Amstelveen. Ons kantoor aan de Amsterdamseweg 176 is gekenmerkt door een open en toegankelijke sfeer, waarin een enthousiast team altijd voorbereid is om u te helpen. Wij adviseren en bemiddelen in de verkoop, koop of huur van woningen binnen Amstelveen en de omliggende regio’s, met aandacht voor elke klantwens. Ons team is gekenmerkt door persoonlijkhei...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Adriaen van Ostadelaan 18
1181WX Amstelveen
€ 485.000 k.k.
€ 6.554/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Nieuwe Karselaan 78
1182BS Amstelveen
€ 995.000 k.k.
€ 6.589/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Voornsehoek 20
1181CM Amstelveen
€ 1.350.000 k.k.
€ 8.491/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Wezer 11
1186LJ Amstelveen
€ 775.000 k.k.
€ 5.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Van Heuven Goedhartlaan 428
1181LK Amstelveen
€ 395.000 k.k.
€ 6.077/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Groenhof 378
1186GH Amstelveen
€ 350.000 k.k.
€ 5.556/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (65)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
65 reviews totaal
Funda
58 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Adolphine Eduardine Kokplantsoen 74
10Jill is zeer deskundig, nuchter, meedenkend en sympathiek. En als je contact hebt met de mensen op kantoor heb je het gevoel dat je hun enige klant bent, zo goed is iedereen van alles op de hoogte. Echt een aanrader!
-
Schipbeekstraat 21 H
10I had an excellent experience with Voorma & Millenaar. The whole process was very smooth, from the initial contact and first meeting all the way through to the final signing of the sale. The agent who handled the viewings kept me consistently informed, updating me on everyone who visited the property and sharing their impressions, which I really appreciated. Uploading and managing the documents was also very easy, even though I was handling everything from abroad. Overall…
-
Thoornpolder 26
10Ik heb Celine leren kennen als een servicegerichte en toegankelijke makelaar die goed inzicht heeft van de lokale huizenmarkt.
-
Sint Janskruidlaan 104
10Ik ben top geholpen bij de verkoop van mijn appartement!! Echt een Aanrader deze makelaar want ze hebben voor mooie foto’s gezorgd, in video en hielde mij van elke bezichtiging op de hoogte. Verder dachten ze ook goed mee met de prijsonderhandelingen waardoor ik het maximale eruit heb kunnen halen.
-
Tulpenburg 4
10Ze hebben ons super geholpen. Sterke service, makkelijk benaderbaar en leuk in de omgang. En niet geheel onbelangrijk, handelen vanuit kennis met de bijbehorende resultaten. Aanrader!