VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS
"3 generaties actief in Kennemerland!"
Van Waalwijk van Doorn Makelaars-Taxateurs is uw actieve makelaar met meer dan drie generaties ervaring. Wij werken uit vanuit drie kantoren in Haarlem, Santpoort en IJmuiden, waardoor wij de woningmarkt in Kennemerland volledig kunnen bedekken. Onze dienstverlening omvat zowel verkoop als verhuur van woningen, en wij staan voor u klaar met een vrijblijvende afspraak of een bezoek aan één van onze vestigingen. Bij ons vindt u niet allee...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kamerkamp 16
1991DA Velserbroek
€ 595.000 k.k.
€ 4.508/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Roos en Beeklaan 101
2071TC Santpoort-Noord
€ 595.000 k.k.
€ 4.917/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 183 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schiplaan 45
1974LA IJmuiden
€ 495.000 k.k.
€ 3.837/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 248 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Roos en Beeklaan 35
2071TB Santpoort-Noord
€ 1.495.000 k.k.
€ 7.952/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 861 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Vliet 7
1991CD Velserbroek
€ 550.000 k.k.
€ 5.140/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 191 A
2071EG Santpoort-Noord
€ 379.000 k.k.
€ 6.534/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (57)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
57 reviews totaal
Funda
42 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Patriciuslaan 23
10Vanaf het begin van het verkoopproces ben ik uitstekend geholpen. Reinout heeft veel kennis van de lokale markt van Santpoort-Noord. De fotograaf heeft prima foto's genomen. Debbie was behulpzaam aan de telefoon. En ik ben vriendelijk en professioneel begeleid door Reinout.
-
Wüstelaan 51
10We zijn ontzetten blij met het geheel proces. Een speciale dank aan Reinout van Waalwijk van Doorn, hij was vriendelijk. Als we vragen hadden werden deze snel en duidelijk beantwoord.
-
Valckenhoeflaan 37
10Het contact met de makelaar en het kantoor verliep zeer prettig. De marktkennis en vastgoedkennis zijn van een uitstekend niveau. Onze verwachtingen werden zelfs overtroffen.
-
Warande 50
10De contacten vinden in een prettige sfeer plaats, de goede adviezen waren waardevol en gedurende het verkoopproces werd ik goed op de hoogte gehouden van de voortgang. De verkoop van ons huis was in vertrouwde handen.
-
Santpoortse Dreef 116
9Reinout is zeer deskundig en reageert snel via een WhatsApp of telefonisch. Heel fijn begeleid bij de verkoop van mijn appartement.
-
Visseringstraat 40
10Alles liep enorm soepel van begin tot eind. We werden continue goed en snel op de hoogte gebracht als er nieuwe ontwikkelingen waren. Het team is uiterst nauwkeurig te werk gegaan met een mooi resultaat. Geen verborgen kosten en alles is bespreekbaar. Heel fijn! Ik zou deze makelaardij zeker aanbevelen!