LEV Makelaardij
"JUNTOS HACEMOS REALIDAD SUS DESEOS DE VIVIENDA"
Bij LEV Makelaardij in Ede staat persoonlijk contact centraal. Wij nemen graag de tijd om u uitgebreid te informeren over het verkoop- en aankoopproces. Tijdens een oriënterend gesprek bespreken we uw wensen en beantwoorden wij al uw vragen. Onze benadering is transparant en eerlijk, zonder verborgen kosten of kleine lettertjes. Wij bieden een volledig dienstverleningspakket aan, dat zowel voor de verkoop als aankoop van uw woning gesch...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Washingtondreef 28
6716MP Ede
€ 395.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Detmarlaan 24
6711MP Ede
€ 475.000 k.k.
€ 5.278/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Panoramaweg 27 R B17
6721MK Bennekom
€ 129.000 k.k.
€ 2.480/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 52 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Kieftveen 18 355
3781PP Voorthuizen
€ 125.000 k.k.
€ 4.032/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 31 m²
- Área del lote
- 154 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Jan Linsestraat 26
6717JW Ede
€ 485.000 k.k.
€ 4.619/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 175 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Grotestraat 149
6711AL Ede
€ 249.000 k.k.
€ 6.073/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 41 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (25)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
25 reseñas total
Funda
17 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Fred
10LEV Makelaardij heeft zowel de aankoop als de verkoop van mijn woning verzorgd. Ik ben ontzettend blij en tevreden met hoe beide trajecten zijn verlopen. Vera en Rob zijn betrokken en hulpvaardig. Het had niet beter kunnen gaan en ik raad dit makelaarskantoor echt aan.
-
Laan van de Bevrijding 14
9Met veel geduld (24 bezichtigingen) is ons huis heel goed verkocht! Goed contact met Rob en zijn team. Met veel geduld en enthousiasme heeft hij ons ontzorgd.
-
Jufferswaard 15
8Deskundige begeleiding, geven goede adviezen, ze staan open voor en luisteren naar de wensen van de klant, waardoor er n goede afstemming is. Ik kan Lev makelaardij beslist aanbevelen!
-
Nieuwe Kazernelaan 51
10Het was een prima contact wederzijds het klikte gelijk. Wij zijn overal geweldig mee geholpen. Even een belletje en ze waren er Zeer sterk aan te bevelen. Een super Team
-
Jacob van Campenlaan 60
8Het contact liep heel soepel. Vragen werden snel beantwoord en ik werd goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen.
-
Floreslaan 62
10Alles tot in de puntjes geregeld door LEV makelaardij! Van harte aanbevolen. Deze makelaar neemt de verkoop van een project iedere keer weer serieus.
-
Leeghwaterstraat 74
8Traducido por IAEl contacto con el agente inmobiliario fue informal y había líneas cortas. Esto fue muy agradable para nosotros. También sabía directamente cómo quería poner nuestro hogar en el mercado. Estos asuntos nos dieron una buena sensación. Sin embargo, durante el proceso tuvimos la idea de que debíamos tomar la iniciativa, ya que nuestro hogar no tenía la máxima prioridad. Eso está bien, pero se nos prometió algo diferente. Aun así, muy satisfechos con el agente inmobiliario y lo recomendaríamos sin duda.