Scheenstra Makelaars
"¡Especialista en casas de Camminghaburen!"
Scheenstra Makelaars staat voor kwaliteit en betrouwbaarheid in de woningmarkten van Leeuwarden en de omgeving. Onze expertise ligt in zowel de verkoop als de aankoop van woningen, maar ook in het geven van een accuraat beeld van de marktwaarde. Met een team dat goed op de hoogte is van lokale ontwikkelingen, staan wij u altijd voorop met actueel en betrouwbaar advies. Wij begrijpen dat de keuze voor een woning of het verkopen van uw hu...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Ried 11
8931HB Leeuwarden
€ 695.000 k.k.
€ 3.294/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 211 m²
- Área del lote
- 624 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Pasteurweg 39
8921VN Leeuwarden
€ 285.000 k.k.
€ 2.664/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 146 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Idzerdastins 67
8925AG Leeuwarden
€ 475.000 k.k.
€ 2.896/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 164 m²
- Área del lote
- 315 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Papingastins 10
8925HH Leeuwarden
€ 350.000 k.k.
€ 3.302/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 217 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Aggemastate 246
8926PH Leeuwarden
€ 169.500 k.k.
€ 3.531/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 48 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Johan Winklerwei 337
8915EV Leeuwarden
€ 389.500 k.k.
€ 2.686/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 167 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (50)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
50 reseñas total
Funda
27 opiniones en Funda
23 reseñas en Google
-
Timen van der Zee
10Ik heb een goede ervaring gehad met Ate Scheenstra!!
-
Eysmastate 22
10Ik ben ontzettend tevreden over mijn ervaring met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment tot aan de afronding van het proces is alles uitstekend verlopen. De communicatie was helder, snel en professioneel van zowel Yvonne als Ate. Ik wist altijd precies waar ik aan toe was en mijn vragen werden direct en duidelijk beantwoord. De verwachtingen rondom het proces werden goed en duidelijk uitgelegd en de service was snel! Binnen een paar dagen stond de woning online na het n…
-
Epemastate 63
10Wij zijn ontzettend tevreden over Scheenstra makelaardij. Vanaf het begin waren de verwachtingen duidelijk en die zijn ook echt waargemaakt. Het contact was fijn en persoonlijk, waardoor we ons altijd op ons gemak voelden. Er werd goed naar ons geluisterd en er was echt aandacht voor onze wensen. Dat gaf vertrouwen en maakte het hele proces een stuk prettiger. We werden steeds goed op de hoogte gehouden en konden altijd terecht met vragen. Alles is soepel verlopen en we kijken…
-
Aggemastate 54
9Traducido por IA¡Muy agradable contacto con Ate y Yvonne. La venta se desarrolló perfectamente. De todos los pasos nos mantuvieron informados y guiados. ¡Recomendable! Gracias
-
Sixmastins 2
9Traducido por IAUna agente inmobiliaria muy competente y amable. Dado que un '10' en realidad no existe, a mi parecer, quiero darle a este agente una calificación media de 9. Recomiendaría esta agente a cualquiera.