Hornhuis makelaardij
"Calidad con un toque personal"
Verkopen of kopen van een huis is geen eenvoudige klus. Van het bepalen van de vraagprijs tot het passeren van de akte bij de notaris is er veel werk aan de stok. Bij Hornhuis makelaardij combineren we vakbekwaamheid met persoonlijke aandacht. Wij begrijpen de complexiteit van de verkoop en staan u graag met adviezen en ondersteuning bij. Ook bij de aankoop van een woning bent u in goede handen. Als NVM makelaar zijn wij vertrouwd met d...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Rozenstraat 17
9482PN Tynaarlo
€ 395.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 296 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Fazantweg 3
9765JL Paterswolde
€ 435.000 k.k.
€ 4.307/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 227 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Prinses Irenelaan 5
9765AL Paterswolde
€ 735.000 k.k.
€ 4.594/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 160 m²
- Área del lote
- 560 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Pleviereneiland 1
9613AS Meerstad
€ 795.000 k.k.
€ 5.162/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 154 m²
- Área del lote
- 446 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Warmoesstraat 70
9724JM Groningen
€ 265.000 k.k.
€ 4.274/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 62 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Merelweg 7
9765JT Paterswolde
€ 367.500 k.k.
€ 3.196/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 185 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (34)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
34 reseñas total
Funda
15 opiniones en Funda
19 reseñas en Google
-
Kromhoutstraat 15 a
10Via de hypotheekadviseur Kieneker hypotheken en verzekeringen, op het spoor van Hornhuis makelaar gekomen. Peter kon snel schakelen toen wij een aankoopmakelaar zochten en heeft de onderhandeling top gedaan. Met als beloning dat hij ons huis ook kon verkopen. Dat is soepel en vlot verlopen. De contacten met Peter en Christie via move en de whatsapp verliepen makkelijk en snel. Het huis is snel verkocht!!
-
ter Borchlaan 50
10Hornhuis Makelaardij heeft ons uitstekend geholpen bij de verkoop van ons huis. Goede communicatie, snel verkocht en voor een goede prijs.
-
De Muijnhorn 6
10Traducido por IA"Al meerdere keren goede ervaringen met de makelaar Peter voor verkoop, aankoop en hypotheek het volledige pakket. Een makelaar die net even een stapje meer doet, geldt ook voor de tak van Ahorn verzekeringen, die onze hypotheek geregeld heeft. Echte toppers zijn het."
-
Barkstraat 7
8Traducido por IAPersonas finas que realmente te apoyan y ayudan. Van a la casa contigo, hacen un plan juntos sobre qué estrategia se puede seguir. Te tranquilizan después en todo el proceso de compra.
-
Borgstukken 9
10Traducido por IAPeter se presentó con confianza, caminaba con facilidad por la casa y expresó directamente cómo pensaba sobre ello, quién creía que era el público objetivo, de dónde venía ese grupo, cuánto pagarían y estarían dispuestos a pagar por una casa como la mía, y cuánto tiempo tardaría en venderse. Tenía una buena oferta y sacó todo de la caja: una diseñadora con buenos consejos e información, fotógrafa y medición de mi casa, todo arreglado dentro de una semana. Mi casa está bien posicionada en el mercado y como él …