gWoon Makelaars
"¡Hazlo ya, gWoon, es suficientemente emocionante!"
Bij gWoon Makelaars staan Joost en Samantha voor een frisse, moderne aanpak in de makelaarssector. Met jaren ervaring en een diepe kennis van de regio, weten zij de nuances van de Haarlemmermeer als hun eigen tuin. Openheid, transparantie en een persoonlijke aanpak zijn voor hen van levensbelang. Ze begrijpen de spanning en emotie die met het kopen of verkopen van een huis gepaard gaan, en helpen graag op maat. Het kantoor is jong, maar...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Osdorperweg 890 B
1067TD Amsterdam
€ 1.050.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 170 m²
- Área del lote
- 485 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Maria Rutgerslaan 23
2135PA Hoofddorp
€ 595.000 k.k.
€ 4.837/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 120 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Geddingmoor 2
2151DJ Nieuw-Vennep
€ 545.000 k.k.
€ 4.395/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 178 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Figarolaan 45
2152JG Nieuw-Vennep
€ 585.000 k.k.
€ 4.718/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 114 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Rondenburglaan 131
2135KP Hoofddorp
€ 729.000 k.k.
€ 4.860/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 150 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Anton Geesinkstraat 52
2134CL Hoofddorp
€ 895.000 k.k.
€ 5.144/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 174 m²
- Área del lote
- 279 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (69)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
69 reseñas total
Funda
47 opiniones en Funda
22 reseñas en Google
-
Jonkheer van de Pollstraat 50
10Wij zijn ontzettend tevreden over Samantha als makelaar. Ze was altijd laagdrempelig bereikbaar en het contact verliep vanaf het begin erg prettig en persoonlijk. We konden met al onze vragen bij haar terecht en kregen steeds snel en duidelijk antwoord. Dankzij haar fijne begeleiding en inzet is ons huis bovendien snel verkocht. We kijken met een heel goed gevoel terug op de samenwerking en raden Samantha zeker aan!
-
Weerterbos 92
10Fijne duidelijke communicatie. Makkelijk benaderbaar en kundig in hun werk. Super blij dat we voor hun hebben gekozen om ons te ondersteunen bij de zoektocht en het kopen van een huis.
-
Joke Smitstraat 75
10Zowel voor aankoop en verkoop zouden wij niet anders hebben gewild! Dat stapje extra wat de begeleiding echt persoonlijk en goed maakt. Altijd stappen vooruit denken wat maakte dat iedere vraag die we stelden allang voorzien en uitgedacht was. Voor ons staat Samantha met stip op 1!
-
Lemenburg 8
10Erg fijne verkoop gehad van ons huis, super begeleid door Samantha, erg laagdrempelig contact, super begeleiding. Ik zou iedereen deze makelaar aanraden!
-
Spannenburg 71
10Samantha is gewoon een topper! Ze is betrokken, geïnteresseerd en deskundig. Ze houdt je gedurende het proces op de hoogte en doet net dat stapje extra wat je eigenlijk van een makelaar mag verwachten. Ik kan oprecht zeggen dat ik blij ben dat ik alles aan haar heb overgelaten ;-).