Lamberink Makelaars & Adviseurs
"Más de 35 años, tu agente en el norte"
Lamberink Makelaars & Adviseurs staat al meer dan 35 jaar voor betrouwbare en gedetailleerde dienstverlening in het Noorden. Onze aanpak is gericht op maximale zichtbaarheid en optimale verkoopresultaten. Door een uitgebreid marketingpakket, landelijke netwerken en een sterke eigen zoekersdatabase zorgen we ervoor dat jouw woning op de juiste manier in beeld komt. Onze specialisatie ligt niet alleen in de verkoop, maar ook in aankoop, v...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Tichelwerkstraat 4
7906HX Hoogeveen
€ 250.000 k.k.
€ 3.378/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Kanaal N.Z. 4
9414TL Hooghalen
€ 599.000 k.k.
€ 3.443/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 174 m²
- Área del lote
- 8839 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Schoolstraat 19
9421SK Bovensmilde
€ 259.000 k.k.
€ 3.754/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- 230 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Compagnonsweg 8
8427RJ Ravenswoud
€ 849.500 k.k.
€ 3.358/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 253 m²
- Área del lote
- 3660 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Schoolstraat 34
9421SN Bovensmilde
€ 319.500 k.k.
€ 2.778/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 301 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Suermondsweg 14 A
9422EE Smilde
€ 325.000 k.k.
€ 3.495/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- 528 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (16)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
16 reseñas total
Funda
16 opiniones en Funda
-
Meekhofsveen 1
10Pieter heeft ons geholpen met de aankoop van onze eerste woning. Dit is super snel gegaan en hij heeft ons goed advies gegeven over het bod. Het contact verliep soepel en snel. Wij zouden deze makelaar zeker aanraden
-
Beilervaart 59
9De makelaar heeft ons heel goed geholpen met de bieding en het verdere verloop. Hij is goed bereikbaar en denkt mee op een rustige manier, wat vertrouwen geeft. Bij de bezichtiging van het aangekochte huis was door omstandigheden een collega van hem aanwezig die eveneens goed geïnformeerd was.
-
Eursing 8
10Service en begeleiding makelaar naar verkoper verloopt uitstekend. Bij vragen snel antwoord. Is ook goed bekend met de marktkennis. Deze makelaar al eerder gehad en de samenwerking verloopt goed.
-
Vanghout 21
9Traducido por IAHemos aprendido a conocer a nuestro agente inmobiliario como competente, tranquilo y simpático. Los contactos se desarrollaron con facilidad, los ajustes en cuanto a menos habilidades digitales se realizaron sin ruido.
-
Rozenstraat 31
10Traducido por IALa visita de nuestra vivienda por parte del agente inmobiliario tuvo lugar muy rápidamente tras una llamada telefónica para concertar una cita de venta. También la conversación posterior con la publicación en el sitio web transcurrió con éxito. Estamos muy satisfechos por haber sido ayudados por un empleado entusiasta y muy competente. Nuestra vivienda se vendió enseguida. También la gestión la hemos experimentado como muy agradable y profesional. ¡Todos los elogios para este agente inmobiliario!