Makelaarskantoor Koopmans
"¡Oficina de corredores con más conocimiento disponible!"
Sinds meer dan dertig jaar staan we voor in Beetsterzwaag en de omgeving. Met veel passie en professionaliteit helpen we klanten bij het kopen, verkopen, huren of verhuren van woningen en bedrijfspanden. Wij zijn er voor u op elk moment van het proces, met een open en eerlijke benadering. Onze ervaring en kennis van de regio zijn van groot belang voor het vinden van de beste oplossing. Wij werken actief en betrouwbaar, met als doel de i...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Petgat 12
8448VM Heerenveen
€ 650.000 k.k.
€ 4.779/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 402 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kommisjewei 120
9218PJ Opeinde
€ 850.000 k.k.
€ 2.733/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 311 m²
- Área del lote
- 1804 m²
- Habitaciones de dormir
- 10
-
- Disponible
Hoofdstraat 108
9244CR Beetsterzwaag
€ 545.500 ,-
€ 4.546/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 270 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Hoofdstraat 108 B
9244CR Beetsterzwaag
€ 900.000 ,-
€ 4.500/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 200 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hoofdstraat 108 A
9244CR Beetsterzwaag
€ 499.950 ,-
€ 5.555/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
De Bou 10
9244BM Beetsterzwaag
€ 300.000 k.k.
€ 3.571/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- 257 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (43)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
43 reseñas total
Funda
35 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Skoalleane 35
9Prettig contact. iets meer info ivm belastingvoordeel koper. Wat de risico's zijn voor de verkoper hierbij.
-
Hoofdstraat 104
10Beste makelaar van het dorp. Heeft veel kennis van zaken en weet wat er speelt in de markt. Heeft voor ons goed zijn best gedaan
-
Roy
10Een fijn benaderbaar makelaarskantoor. Wij hebben dankbaar gebruik gemaakt van hun diensten als aankoopmakelaar. Eerste telefonische contact met Carola was meteen positief. Spontaan en een heldere uitleg over het proces en de bijbehorende (zeer redelijke) kosten. Wij hebben twee bezichtigingen gehad met zowel Carola als Fetze. Beiden waren doortastend en kritisch, zonder oog voor de verkopende partij te verliezen. Op dezelfde wijze heeft Fetze de onderhandelingen voor ons gevoerd. Ook in het latere proces hield Fetze vinger aan de pols. De uiteindelijke oplevering vond plaats tijdens extreme sneeuwval. Hierdoor was de makelaar van de verkopende partij niet aanwezig. Fetze was zowel bij de inspectie, als notariele overdracht aanwezig om ook de verkopers een wijntje te overhandigen. Een klein maar zeer professioneel gebaar! Bespaar jezelf de koppijn van zelfstandig bezichtigen en onderhandelen en laat dit lekker aan Fetze of Carola over. Goed besteed geld!
-
Singel 7
10Prettige samenwerking en realistisch over prijzen en haalbaarheid. Het kantoor is altijd bereikbaar en de communicatie is zeer goed.