Makelaarskantoor Ons Huis
Makelaarskantoor Ons Huis staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de regio Middelburg. Met jaren ervaring en een sterke focus op klantvoldoening, helpen we u bij elke stap in de onroerendgoedmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of taxeert, wij staan voor u klaar met deskundigheid en transparantie. Ons Huis legt de nadruk op maatwerk en persoonlijke aandacht. Wij bieden een breed aanbod van diensten binnen de woning- en bedri...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Breeweg 55
4335AP Middelburg
€ 475.000 k.k.
€ 3.893/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 400 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Veerseweg 36
4332BG Middelburg
€ 695.000 k.k.
€ 3.009/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 231 m²
- Área del lote
- 626 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
President Wilsonlaan 15
4334GA Middelburg
€ 399.000 k.k.
€ 2.829/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 141 m²
- Área del lote
- 162 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Bastiaan de Langestraat 11
4351ND Veere
€ 299.500 k.k.
€ 2.627/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 139 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Populierenlaan 14
4334CG Middelburg
€ 450.000 k.k.
€ 3.719/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 350 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Wagenaarstraat 14
4331CZ Middelburg
€ 560.000 k.k.
€ 3.275/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 171 m²
- Área del lote
- 104 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (9)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
9 reseñas total
Funda
7 opiniones en Funda
2 reseñas en Google
-
President Wilsonlaan 15
10Na een lange niet succesvolle zoektoch in een oververhitte huizenmarkt, heb ik besloten om Marcel, van Ons-huis in te schakelen. Marcel maakt een uitgebreide analyse en geeft een duidelijk indicatie wat een goede aankoopprijs zal zijn. In praktijk bleek dit waarheid, het was direct raak! Na het tekenen van het koopcontract is het contact goed bebleken, en is Marcel goed bereikbaar voor advies. Ik kan Marcel hartelijk aanbevelen !
-
Touwbaan 8
8Makelaar heeft ons naar volle tevredenheid begeleid bij de verkoop van het huis van ons mam. Nette advisering over inrichting voor bezichtigingen en de uiteindelijke onderhandelingen.
-
Nieuwstraat 56
10Traducido por IAEs la segunda vez que hemos utilizado a este agente inmobiliario y, de nuevo, con plena satisfacción. ¡Top!
-
Park de Griffioen 20
10Traducido por IAUna agente inmobiliaria muy amable y accesible que conoce bien la zona. Da consejos valiosos y sólidos. Cumple los compromisos, es fácil de contactar. Sin duda podemos recomendar esta agente inmobiliaria para una compra con entusiasmo.
-
Koepoortstraat 17
10Traducido por IAEstamos muy satisfechos con el agente inmobiliario, el contacto fue muy agradable y el resultado final también. El agente inmobiliario es altamente recomendable y es competente
-
Sint Jorisstraat 9