IB Makelaars
"¡Su agente personal!"
IB Makelaars staat voor persoonlijke en professionele begeleiding bij alle stappen van de woningtransactie. Of u nu koopt, huurt of uw eigen woning wil verkopen of verhuren, wij zorgen voor een soepele en stressvrije afhandeling. Met de juiste expertise in huis, helpen wij u van A tot Z en geven we antwoord op al uw vragen. Wij zijn er om u te ondersteunen bij elke fase van het proces, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over de tec...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Smallepad 22 B
3811MG Amersfoort
€ 299.500 k.k.
€ 6.807/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 44 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Cees Sipkeslaan 352
1112XK Diemen
€ 595.000 k.k.
€ 7.169/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Gerrit Rietveldsingel 71
1112ZB Diemen
€ 24.500 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- —
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- —
-
- Disponible
Willem Dudokhof 173
1112ZA Diemen
€ 545.000 k.k.
€ 6.812/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Remmerdenplein 45
1106AG Amsterdam
€ 345.000 k.k.
€ 4.059/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Wilhelminaplantsoen 13
1111CJ Diemen
€ 899.000 k.k.
€ 6.610/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 255 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (93)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
93 reseñas total
Funda
59 opiniones en Funda
34 reseñas en Google
-
Eerste Atjehstraat 67 1
10Top makelaar! Alles perfect geregeld, van begin tot eind. Super vriendelijk, professioneel en altijd bereikbaar. Geen stress gehad en het resultaat was boven verwachting. Ik zou IB Makelaars zonder twijfel opnieuw kiezen!
-
Martin van Langen
10Marvin van IB kent De Sniep in Diemen als geen ander. Alle zorgen uit handen genomen voorafgaand aan de verkoop, tijdens het hele verkoopproces, dacht fijn mee en heeft uiteindelijk de koop mooi afgerond. Kortom, meer dan tevreden!
-
Meelbeskamp 87
9Marvin heeft alle stress uit onze handen gehaald en op onze gemak gesteld, ik zal iedereen aanraden indien ze een makelaar nodig hebben Zich te melden bij Ib makelaar Prima service, hou het zo Nogmaals bedankt voor de goede zorg
-
Diemzigt 57
10Alle medewerkers van IB makelaars waren ontzettend betrokken en behulpzaam. Ook bij bijzondere verzoeken van mij als verkoper. Maatwerk was geen probleem. Ze stelden zich heel flexibel op van begin tot het eind. Ik zou IB makelaars in Diemen zeker aanbevelen.
-
Julianaplantsoen 153
10Ik ben helemaal ontzorgd. Totaal geen omkijken gehad mbt het verkoop van mijn woning. Zekerceen vertrouwd makelaar die ik iedereen aanbeveel.
-
Tobias Asserlaan 132
10Ik ben zeer tevreden over de begeleiding bij de verkoop van Tobias Asserlaan 132. Marvin ken ik al langer en wat ik altijd waardeer is dat hij de tijd neemt, goed meedenkt en je gedurende het hele proces goed op de hoogte houdt. Dat geeft vertrouwen. Fleur heeft het verkooptraject zeer professioneel begeleid. Zij doorloopt het proces duidelijk en gestructureerd, stelt je op de juiste momenten gerust en is bovendien zeer proactief en flexibel. Dat maakte de samenwerking zeer pre…