Lieberom Makelaars
"Asistencia personalizada y profesional"
Lieberom Makelaars staat al sinds 1875 voor betrouwbare en deskundige begeleiding op het gebied van onroerend goed. Met meer dan 130 jaar ervaring in de branche biedt het kantoor in Sappemeer een gedegen aanpak voor zowel particulieren als bedrijven. Of u nu wilt verkopen, kopen of taxeren: Lieberom Makelaars staat voor u klaar met persoonlijke aandacht en kennis van zaken. Deze ervaring is verwerkt in elke transactie, waarbij de klant...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Boteringeplaats 5
9712DB Groningen
€ 275.000 k.k.
€ 5.851/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 47 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
De Waard 135
9734CX Groningen
€ 450.000 k.k.
€ 3.814/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 152 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Gedempte Zuiderdiep 108
9711HM Groningen
€ 725.000 k.k.
€ 4.739/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 153 m²
- Área del lote
- 82 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Wilhelminakade 26
9717AB Groningen
€ 495.000 k.k.
€ 5.323/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Van Speykstraat 9
9726BH Groningen
€ 425.000 k.k.
€ 4.670/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Fongersplaats 160
9725LJ Groningen
Precio bajo petición
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 65 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (31)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
31 reseñas total
Funda
19 opiniones en Funda
12 reseñas en Google
-
Kajuit 166 c
8Contact verliep prima. Gegevens die nodig waren zijn verkregen. Het was een snelle verkoop, met ern gunfactor.
-
René van der Laan
10Heel tevreden over hoe Lieberom Sappemeer mij heeft begeleid! Niks op aan te merken
-
Mehmet Baskaya
2Hierbij wil ik aanmelden dat de makelaar theo niet de juiste wijze info doorgeeft als er gebreken zijn zoals dat meterkast in de loods tegenover is van een andere persoon is dat ik aan de overkant een huis heeft gekocht.heeft niet via bezichteging aan ons gemeld. En zegt theo ook dat die wij ervan weten. goed bezig 👍 ik wil ook melden over een tussenpad van de woning van mijn kadastral dat de buren ook gaan gebruiken terwijl dat alleen maar de elektrisch bedrijf ervan kan gebruiken dat was de afspraak via bezichteging. Schimmel in de woning en luchtverwarming doet het niet. Het was ook niet goed opgeruimd bij het opleveren. ik heb zelfs mee geholpen op het eindpunt theo was er zelfs erbij. Theo wist dat dat dit naar toeging. Goed bezig👍 en wat vind jullie hier ervan met zo’n voorwaarden van theo makelaar. Maak er maar de juiste makelaar de keuze ervan. Ik schrijf de waarheid waar ernaar toegaat over zo’n makelaar.