Hentenaar Makelaardij
"¡Nuestra atención hace que vivir sea más bonito!"
In Hoogeveen, Zuidwolde en de Wijk is makelaarswerk voor ons een passie. Meer dan 40 jaar ervaring heeft ons geleerd hoe belangrijk het is om mensen te helpen bij een van de grootste stappen in hun leven: verhuizen. Wij weten dat het vinden van de juiste woning niet altijd makkelijk is en daarom zetten we ons volledig in om jou te ondersteunen. Of het nu gaat om een grotere gezinswoning of een comfortabel appartement, wij zoeken met jou...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Jutte 7
7921RV Zuidwolde
€ 450.000 k.k.
€ 3.435/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 263 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Talensstraat 9
7926TK Kerkenveld
€ 598.500 k.k.
€ 3.990/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 150 m²
- Área del lote
- 445 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Burgemeester Jansstraat 23 a
7926VA Kerkenveld
€ 1.150.000 k.k.
€ 5.275/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 218 m²
- Área del lote
- 8200 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Hoofdstraat 168
7921AS Zuidwolde
€ 550.000 k.k.
€ 3.642/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 463 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Oosterweg 12
7921GB Zuidwolde
€ 565.000 k.k.
€ 4.094/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 550 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Vuile Riete 40
7925PM Linde
€ 975.000 k.k.
€ 3.854/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 253 m²
- Área del lote
- 3527 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (62)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
62 reseñas total
Funda
39 opiniones en Funda
23 reseñas en Google
-
Jan Haarstraat 36
8Hentenaar is altijd goed bereikbaar en reageren snel op vragen. Ze hebben echt kennis van zaken brengen een goede sfeer mee.
-
Burgemeester Jansstraat 45
10Het contact met de makelaar was uitmuntend. Zeer goede service en bereikbaarheid. Heb er verder niets aan toe te voegen.
-
Hoofdstraat 23
10Het contact liep fantastisch, en een betere makelaar hadden wij niet kunnen hebben!! Liseth Hentenaar heeft precies gedaan wat wij wilden en keer op keer heel goed telefonisch contact onderhouden, en daarom ben ik van mening dat het huis van mijn vader binnen een maand verkocht is, dat betekent goed luisteren, pro actief, op het juiste moment handelen en doen wat er gezegd wordt, en super advies aan ons gegeven! Dit is wat een perfecte makelaar moet zijn en kunnen wij als famili…
-
Kerkdijk 10
10Traducido por IAContacto muy agradable, competente y rápido. También en situaciones difíciles, apoyo experimentado. Está disponible un equipo completo que todos ofrecen un buen y rápido servicio.
-
Strubben 1
9Traducido por IAEl contacto con el agente inmobiliario fue fluido. Estaban fácilmente accesibles, también a través de la oficina y la aplicación, y siempre establecían contacto rápidamente. Nuestro agente inmobiliario era competente y amable, daba consejos cuando se le pedía. Seguro porque tuvimos que hacerlo a distancia, era importante que existiera esa confianza. Alrededor de las visitas se generó una o dos veces cierta confusión. Pero guiaron el proceso de la venta final de manera agradable. Por lo que les estamos agradecidos.