Ir directamente al contenido
Logotipo de Slot Makelaardij o.g. BV

Burgemeester Rijnderslaan 380

1185MC Amstelveen • Noord-Holland

Disponible

€ 1.150.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 24.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 23.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 1.174.850

Precio de compra /m²: € 8.582

Galería de fotos

Descripción

- Instap klaar: Geen verbouwingen nodig, direct beschikbaar voor bewoning - Hoogwaardige afwerking: Elk detail is met zorg en aandacht afgewerkt voor een luxe uitstraling - Gestoffeerd: Appartement wordt gestoffeerd aangeboden - Energielabel A++: Duurzaam en energiezuinig - Drie slaapkamers - Twee badkamers: Ideaal voor gezinnen en gasten - Groot balkon met groen uitzicht op het zuiden - Parkeerplaats: parkeerplaats in de ondergrondse garage is inbegrepen in de prijs, zodat je altijd verzekerd bent van een plek - Ruime berging: Voor fietsen en opslag, handig en toegankelijk VOLLEDIGE BESCHRIJVING Dit exclusieve appartement met een woonoppervlakte van 130m² verwelkomt je met een gevoel van ruimte en licht. De sfeervolle living met open woonkeuken in het midden zorgt voor een ruimtelijke atmosfeer. Het balkon op het zuiden is de ideale plek om te ontspannen met een goed boek of om te genieten van een gezellige borrel met vrienden. Er zijn drie slaapkamers aanwezig. De grootste slaapkamer heeft een eigen en-suite badkamer, compleet met ligbad, een inloopdouche en een toilet en is stijlvol afgewerkt . De tweede badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en heeft dezelfde luxe uitstraling. Deze badkamer is vanuit de hal die naar de slaapvertrekken leidt te bereiken. Ook het separate toilet en kast met de technische installaties en wasmachine/droger aansluiting zijn vanuit deze hal bereikbaar. Een belangrijk kenmerk van dit appartement is het energielabel A++. Dit betekent niet alleen lagere energierekeningen, maar ook een kleinere ecologische voetafdruk. Dichtbij het bruisende Stadshart Amstelveen, met zijn uitgebreide aanbod aan winkels, restaurants en culturele voorzieningen. Alles wat je nodig hebt, van supermarkten tot gezellige cafés, ligt binnen handbereik. EXCLUSIEF EN MODERN WONEN Dit appartement is meer dan alleen een plek om te wonen; het is een statement van luxe en comfort. Instap klaar en met een groot balkon op het zuiden, biedt het een prachtig uitzicht. Omringd door luxe en met elke stadse voorziening binnen handbereik, breng je hier je dagen door. In de maandelijkse VvE bijdrage is o.a. ook tuinonderhoud opgenomen, de service van een huismeester en een tijdelijk ingehuurde adviseur ter ondersteuning van het bestuur van de Hoofd VvE tijdens de opstartfase. De A9 ondergaat momenteel een transformatie. Eind 2025 rijdt het verkeer ondergronds. Naar verwachting zijn in 2027 de groene overkappingen gereed, waardoor het uitzicht aan de voorzijde van The Mayor sterk verbetert. Dankzij deze groene parkachtige overkappingen kunt u de A9 eenvoudig oversteken. Voor meer informatie over dit project, bezoek de website van Rijkswaterstaat.

Hipoteca berekenen

€ 1.150.000

Coste del comprador (estimado): € 24.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 23.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 1.174.850

3,04%

Anualmente

%

€ 57.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 1.150.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Tussenverdieping (corridorflat)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
134 m²
Contenido
456 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2022
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Agua tibia
Centrale voorziening
Etiqueta energética
A++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Rescate
Box
Aparcar
Parkeergarage
Tipo de garaje
Parkeerkelder

Planificación

Ofrecido desde
15-09-2025

Instalaciones del baño

2 inloopdouches, vloerverwarming, 2 wastafels, 2 wastafelmeubels, ligbad, en toilet

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1185

Mapas de Google

Ubicación de Amstelveen

Explora Amstelveen y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Amstelveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Amstelveen. En 2026 había 95.836 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 568.000.

Inhabitantes

95.836

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 568.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 44.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.710

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Amstelveen
Año Inhabitantes
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Amstelveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Nivel académico

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Origen de los residentes (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

11.686

Etiqueta C

10.571

Etiqueta B

6.505

Etiqueta E

5.388

Etiqueta D

4.025

Etiqueta F

2.365

Etiqueta G

1.454

Etiqueta A+

1.434

Etiqueta A+++

1.035

Etiqueta A++

935

Etiqueta A++++

129

Etiqueta A+++++

9

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Amstelveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.070

Huurwoning

Gas: 700 • Electricidad: 1.980

Koopwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.990

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.920

Tussenwoning

Gas: 950 • Electricidad: 2.830

Vrijstaande woning

Gas: 1.680 • Electricidad: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.440 • Electricidad: 4.130

Actividad empresarial en Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Número total de establecimientos empresariales: 14.125

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Amstelveen
Periodo Delitos
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Amstelveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Amstelveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer viviendas in Amstelveen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.