Direkt zum Inhalt
Logo von Slot Makelaardij o.g. BV

Burgemeester Rijnderslaan 380

1185MC Amstelveen • Noord-Holland

Verfügbar

€ 1.150.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 24.850

2 % Übertragungssteuer (€ 23.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 1.174.850

Kaufpreis /m²: € 8.582

Fotoalbum

Beschreibung

- Instap klaar: Geen verbouwingen nodig, direct beschikbaar voor bewoning - Hoogwaardige afwerking: Elk detail is met zorg en aandacht afgewerkt voor een luxe uitstraling - Gestoffeerd: Appartement wordt gestoffeerd aangeboden - Energielabel A++: Duurzaam en energiezuinig - Drie slaapkamers - Twee badkamers: Ideaal voor gezinnen en gasten - Groot balkon met groen uitzicht op het zuiden - Parkeerplaats: parkeerplaats in de ondergrondse garage is inbegrepen in de prijs, zodat je altijd verzekerd bent van een plek - Ruime berging: Voor fietsen en opslag, handig en toegankelijk VOLLEDIGE BESCHRIJVING Dit exclusieve appartement met een woonoppervlakte van 130m² verwelkomt je met een gevoel van ruimte en licht. De sfeervolle living met open woonkeuken in het midden zorgt voor een ruimtelijke atmosfeer. Het balkon op het zuiden is de ideale plek om te ontspannen met een goed boek of om te genieten van een gezellige borrel met vrienden. Er zijn drie slaapkamers aanwezig. De grootste slaapkamer heeft een eigen en-suite badkamer, compleet met ligbad, een inloopdouche en een toilet en is stijlvol afgewerkt . De tweede badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en heeft dezelfde luxe uitstraling. Deze badkamer is vanuit de hal die naar de slaapvertrekken leidt te bereiken. Ook het separate toilet en kast met de technische installaties en wasmachine/droger aansluiting zijn vanuit deze hal bereikbaar. Een belangrijk kenmerk van dit appartement is het energielabel A++. Dit betekent niet alleen lagere energierekeningen, maar ook een kleinere ecologische voetafdruk. Dichtbij het bruisende Stadshart Amstelveen, met zijn uitgebreide aanbod aan winkels, restaurants en culturele voorzieningen. Alles wat je nodig hebt, van supermarkten tot gezellige cafés, ligt binnen handbereik. EXCLUSIEF EN MODERN WONEN Dit appartement is meer dan alleen een plek om te wonen; het is een statement van luxe en comfort. Instap klaar en met een groot balkon op het zuiden, biedt het een prachtig uitzicht. Omringd door luxe en met elke stadse voorziening binnen handbereik, breng je hier je dagen door. In de maandelijkse VvE bijdrage is o.a. ook tuinonderhoud opgenomen, de service van een huismeester en een tijdelijk ingehuurde adviseur ter ondersteuning van het bestuur van de Hoofd VvE tijdens de opstartfase. De A9 ondergaat momenteel een transformatie. Eind 2025 rijdt het verkeer ondergronds. Naar verwachting zijn in 2027 de groene overkappingen gereed, waardoor het uitzicht aan de voorzijde van The Mayor sterk verbetert. Dankzij deze groene parkachtige overkappingen kunt u de A9 eenvoudig oversteken. Voor meer informatie over dit project, bezoek de website van Rijkswaterstaat.

Hypothek berekenen

€ 1.150.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 24.850

2 % Übertragungssteuer (€ 23.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 1.174.850

3,04%

Jährlich

%

€ 57.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 1.150.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Tussenverdieping (corridorflat)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
134 m²
Inhalt
456 m³
Gebäude mit Außenbereich
7 m²
Externe Berghalle
7 m²

Bau und Energie

Baujahr
2022
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Warmes Wasser
Centrale voorziening
Energieausweis
A++

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum
Bergung
Box
Parken
Parkeergarage
Garagenart
Parkeerkelder

Planung

Seit dem Angebot
15-09-2025

Badezimmer Ausstattung

2 inloopdouches, vloerverwarming, 2 wastafels, 2 wastafelmeubels, ligbad, en toilet

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 1185

Google Karten

Standort von Amstelveen

Erkunden Sie Amstelveen und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Amstelveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Amstelveen. In 2026 waren da 95.836 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 568.000.

Einwohner

95.836

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 568.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 44.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.710

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Amstelveen
Jahr Einwohner
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Amstelveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Ausbildungsstufe

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

11.686

Bezeichnung C

10.571

Bezeichnung B

6.505

Bezeichnung E

5.388

Bezeichnung D

4.025

Bezeichnung F

2.365

Bezeichnung G

1.454

Bezeichnung A+

1.434

Bezeichnung A+++

1.035

Bezeichnung A++

935

Bezeichnung A++++

129

Bezeichnung A+++++

9

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Amstelveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.120 • Strom: 3.070

Huurwoning

Gas: 700 • Strom: 1.980

Koopwoning

Gas: 940 • Strom: 2.990

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.920

Tussenwoning

Gas: 950 • Strom: 2.830

Vrijstaande woning

Gas: 1.680 • Strom: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.440 • Strom: 4.130

Betriebsaktivität in Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.125

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Amstelveen
Periode Verbrechen
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Amstelveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Amstelveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer Häuser in Amstelveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.