Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Egmond Makelaardij

Gaspeldoorn 18

2861SN Bergambacht • Zuid-Holland

Bajo precio

€ 650.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 14.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 664.850

Precio de compra /m²: € 4.924

Galería de fotos

Descripción

Optimale privacy, heerlijk veel ruimte in huis, op het dakterras en een centrale ligging! Dit penthouse biedt het allemaal. Uiteraard is het appartement gelegen op de bovenste verdieping, in dit geval de derde woonlaag, aan twee zijden vrij gelegen en met een dakterras dat gericht is op het westen. Het appartement ligt op een centrale locatie, net buiten de dorpskern, op loopafstand van winkels, scholen, de dokter en de (sport)verenigingen. In het appartement is het heerlijk wonen. Het appartement is ruim van opzet, met een grote living, met aan twee zijden ramen. Er zijn vier slaapkamers en een ruime badkamer. En om het nog comfortabeler te maken: er is een privéparkeerplaats en een privéberging op de begane grond aanwezig. Indeling Begane grond: Je komt binnen op de begane grond in een centrale hal. Hier neem je de lift naar de bovenste verdieping, waar je via de galerij bij de voordeur komt. Verdieping: De hal in het appartement is een efficiënte ruimte die alle kamers met elkaar verbindt. Gelijk rechts tref je de meterkast en de garderobe. Maar eerst lopen we naar het einde van de hal, waar de living is. Een heerlijke open ruimte met veel ramen die allemaal grenzen aan de eigen buitenruimte of aan de galerij. De living is royaal, met bijna 60 m2. Zo is er meer dan voldoende ruimte voor een zithoek, een gedeelte voor een flinke eettafel en voor de ruim opgestelde keuken. Het keukenmeubel is prachtig om te zien, in landelijke stijl met een “dik” stenen aanrechtblad. Een deel is opgesteld in een hoek, met spoelgelegenheid, gaskookplaat en afzuigkap. Daarnaast is er een aparte kastenwand met de overige apparatuur en bergruimte. Naast de keuken, bevindt zich de technische ruimte, hier staan de opstelling van de wasmachine, de droger en de cv-installatie. Daarnaast is er genoeg ruimte voor de stofzuiger, de strijkplank en voorraad. De woonkamer is een heerlijk lichte kamer, bij het dakterras treft je een brede pui met ramen tot de grond en een deur naar buiten. Het terras zelf is ongeveer 47 m2 groot en biedt, zoals gezegd, veel privacy. Hier heb je overdag de hele dag zon! Terug in de hal, treffen we in totaal 4 slaapkamers! Dus één om te slapen, één voor de hobby, één voor de logees, één voor de kleding... Vul het zelf maar in. Alle kamers zijn van een prima formaat, keurig afgewerkt en voorzien van een laminaatvloer. De badkamer is inpandig, keurig betegeld in een grijs/witte kleurstelling en voorzien van een inloopdouche en dubbele wastafel. Separaat is het toilet, eveneens keurig betegeld en voorzien van een hangcloset en fonteintje. Algemeen: VVE bijdrage € 343,60 per maand Royaal dakterras op het westen Aparte houten berging CV HR-installatie en WTW-installatie vernieuwd in 2026 Bij deze woning is een definitief energielabel A aanwezig Bijlage bepalingen bij verkoopprocedure zijn van toepassing Deze woning beschikt over een energielabel A. Hierdoor is het mogelijk om een hoger bedrag te financieren. Dit betreft een bedrag van € 10.000,-. Daarnaast is het mogelijk om een extra bedrag van € 10.000,- te financieren voor energiebesparende voorzieningen. Voor meer informatie kan je terecht bij jouw hypotheekadviseur en op de website van de overheid. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hipoteca berekenen

€ 650.000

Coste del comprador (estimado): € 14.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 664.850

3,04%

Anualmente

%

€ 32.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 650.000 k.k.
Estado
Bajo precio
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Penthouse (appartement)

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
132 m²
Contenido
435 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
47 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2011
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
HR (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
28-04-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Balansventilatie
  • buitenzonwering
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2861

Mapas de Google

Ver Bergambacht en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Bergambacht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Bergambacht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Bergambacht. En 2025 había 7.150 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 468.175.

Inhabitantes

7.150

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 468.175

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 24.836

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

241

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Bergambacht
Año Inhabitantes
2021 7.025
2022 7.100
2023 7.150
2024 7.105
2025 7.150

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Bergambacht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 333.500
2022 EUR 374.126
2023 EUR 441.612
2024 EUR 461.768
2025 EUR 468.175

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.800 0-15: 1.155 15-25: 890 25-45: 1.465 45-65: 1.845

Nivel académico

Hoger

1.260

Praktisch

1.550

Middelbaar

2.280

Origen de los residentes (2025)

Europa

310

Nederland

6.215

Buiten Europa

625

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 429
Appartementen 830
Tussenwoningen 913
Vrijstaande woningen 680
Twee-onder-één-kap woningen 201

Período de construcción del edificio

Voor 1700 12
1700 tot 1900 79
1900 tot 1925 184
1925 tot 1950 174
1950 tot 1970 579
1970 tot 1980 428
1980 tot 1990 410
1990 tot 2000 238
2000 tot 2010 239
2010 tot 2020 269
2020 en later 131

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

834

Etiqueta C

712

Etiqueta B

514

Etiqueta G

272

Etiqueta D

262

Etiqueta F

128

Etiqueta E

117

Etiqueta A+

79

Etiqueta A+++

27

Etiqueta A++

23

Etiqueta A++++

4

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Bergambacht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.235 3.075
2021 1.390 3.138
2022 1.077 2.957
2023 902 2.767
2024 857 2.757

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.600

Huurwoning

Gas: 770 • Electricidad: 2.052

Koopwoning

Gas: 985 • Electricidad: 3.122

Appartement

Gas: 597 • Electricidad: 1.964

Tussenwoning

Gas: 798 • Electricidad: 2.380

Vrijstaande woning

Gas: 1.345 • Electricidad: 4.200

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.073 • Electricidad: 3.330

Actividad empresarial en Bergambacht (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 225
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 130
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 65
Financiele diensten en onroerendgoed 80
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Número total de establecimientos empresariales: 1.035

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Bergambacht
Periodo Delitos
jan 2025 10
jan 2026 22
jul 2025 14
jun 2025 27
mei 2025 28
mrt 2025 23
nov 2024 17
nov 2025 18
okt 2024 13
okt 2025 21
sep 2024 26
sep 2025 22

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Bergambacht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Bergambacht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Bergambacht?

Bergambacht telt in 2025 ongeveer 7.150 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bergambacht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bergambacht is in 2025 circa € 468.175.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bergambacht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bergambacht ligt rond € 24.836 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bergambacht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bergambacht?

In Bergambacht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 913 woningen.

Meer viviendas in Bergambacht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.