Ir directamente al contenido
Logotipo de Peltenburg Makelaardij & Taxaties

Meidoornstraat 114

2861VL Bergambacht • Zuid-Holland

Disponible

€ 325.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 333.350

Precio de compra /m²: € 2.731

Galería de fotos

Descripción

Jouw starterswoning op een fijne en rustige plek. Een mooie kans om te wonen in deze tussenwoning, gelegen in een kindvriendelijk en ruim opgezet hofje zonder doorgaand verkeer. Dankzij de brede opzet is er veel ruimte aan de voorzijde en kunnen kinderen veilig spelen op de aanwezige speeltoestellen. De woning biedt een solide basis om te starten én door te groeien. Met drie slaapkamers en een ruime zolderkamer met dakkapel zijn er volop indelingsmogelijkheden, bijvoorbeeld voor een hobbykamer, thuiswerkplek of extra slaapkamer. Aanvullend biedt de zonnige achtertuin op het zuiden alle ruimte om ook buiten te genieten. De woning is in de basis netjes onderhouden en een groot deel van de kozijnen is reeds vernieuwd. Tegelijkertijd heb je hier de mogelijkheid om de woning geheel naar eigen smaak en stijl te moderniseren. Zo kunnen de keuken en badkamer volledig worden afgestemd op jouw wensen en creëer je een plek die echt als thuis voelt. De ligging is bijzonder prettig: rustig en beschut, met alle dagelijkse voorzieningen, scholen, sportfaciliteiten en uitvalswegen op korte afstand. Neem contact op voor een bezichtiging en ontdek zelf de kansen en mogelijkheden van deze woning. Begane grond In de hal kom je langs de meterkast (5 groepen en slimme meters), het toilet met staand closet en fontein, een vaste kast en de spiltrap die naar de tweede verdieping leidt. De dichte keuken (7 m²) is aan de achterzijde van de woning gesitueerd en heeft een wandopgesteld blok met inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is de achtertuin te bereiken. In de deur van de hal naar de woonkamer zit een fraai glas-in-lood raam. De doorzonwoonkamer heeft grote raampartijen aan weerszijden waardoor je een mooi uitzicht hebt op de achtertuin en het hofje aan de voorzijde van de woning. De woonkamer heeft een oppervlakte van 28 m² en op de vloer is een parket aangebracht. Eerste verdieping De twee achterslaapkamers hebben oppervlaktes van 7 en 14,5 m², de grootste kamer is in gebruik als hoofdslaapkamer. In de plafonds zijn inbouwspots aangebracht en in de grootste slaapkamer zijn ook vaste kasten voor de kleding aanwezig. De voorslaapkamer is 11,5 m² groot en ook hier zijn vaste kasten aanwezig. In de twee grootste slaapkamers zijn houten vloerdelen als vloerafwerking aangebracht. De badkamer is voorzien van een dubbele wastafelmeubel, een radiator, een staand closet en een ligbad met thermostaatkraan. In het plafond zijn inbouwpots aangebracht en hier is tevens de plek voor de wasmachine. Een vaste trap leidt vanuit de overloop naar de tweede verdieping. Tweede verdieping Op de overloop is plek voor de wasmachine aansluiting en de C.V.-ketel (Intergas HRE, 2021) en aan beide zijden is bergruimte achter de knieschotten aanwezig. De zolderkamer is voorzien van een dakkapel aan de achterzijde, daarmee heeft de kamer een oppervlakte van 17,5 m² gekregen. Ook hier is (aan 1 zijde) bergruimte achter de knieschotten aangebracht en er is een wastafel aanwezig. Buitenruimte De achtertuin heeft een zuidligging, dat betekent dat je de hele dag de zon in de tuin hebt staan. Op de achtergevel zijn een wateraansluiting en een elektrisch bedienbaar zonnescherm aangebracht, dit zorgt voor wat schaduw op warme dagen. Met een lengte van 11,5 meter kun je hier een heerlijke buitenruimte van maken. Achterin de tuin staat de vrijstaande stenen berging met elektra, met 7,5 m² een ruime stallingsplek voor de fietsen. Langs de berging kom je via de achterom op het achtergelegen parkeerterrein. De voortuin heeft een lengte van 4 meter, hier is een lichtpunt aanwezig. Bijzonderheden - De woning is met uitzondering van de dakkapel geheel voorzien van nieuwe kozijnen en HR++ beglazing, de dakkapel heeft dubbele beglazing; - Inbouwapparatuur: 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en een 10-liter boiler; - Aan de voorzijde is de woning aan een rustig en een breed opgezet hofje gelegen, een heerlijke speelplek voor kinderen; - Er is veel parkeergelegenheid aanwezig in het achtergelegen parkeerplein; - Sporthal De Waard, de kinderopvang, basisschool de Ark en het winkelaanbod in de Hoofdstraat zijn op loopafstand van de woning gelegen; Afmetingen Woonkamer: 7,71 x 3,61 Keuken: 3,04 x 2,33 Achterslaapkamer: 3,04 x 2,33 Achterslaapkamer: 3,98 x 3,62 Voorslaapkamer: 3,62 x 3,11 Badkamer: 2,33 x 2,16 Zolderkamer: 4,86 x 3,62 Berging: 2,77 x 2,70 Bovenstaande afmetingen zijn circa maten, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Er is gemeten conform de Branchebrede Meetinstructie. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Hipoteca berekenen

€ 325.000

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 333.350

2,78%

Anualmente

%

€ 16.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 325.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
119 m²
Área del lote
152 m²
Contenido
389 m³
Espacio de almacenamiento externo
10 m²
Área del jardín trasero
72 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1972
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
C

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2861

Mapas de Google

Ver Bergambacht en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Bergambacht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Bergambacht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Bergambacht. En 2025 había 7.150 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 468.175.

Inhabitantes

7.150

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 468.175

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 24.836

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

241

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Bergambacht
Año Inhabitantes
2021 7.025
2022 7.100
2023 7.150
2024 7.105
2025 7.150

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Bergambacht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 333.500
2022 EUR 374.126
2023 EUR 441.612
2024 EUR 461.768
2025 EUR 468.175

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.800 0-15: 1.155 15-25: 890 25-45: 1.465 45-65: 1.845

Nivel académico

Hoger

1.260

Praktisch

1.550

Middelbaar

2.280

Origen de los residentes (2025)

Europa

310

Nederland

6.215

Buiten Europa

625

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 429
Appartementen 830
Tussenwoningen 913
Vrijstaande woningen 680
Twee-onder-één-kap woningen 201

Período de construcción del edificio

Voor 1700 12
1700 tot 1900 79
1900 tot 1925 184
1925 tot 1950 174
1950 tot 1970 579
1970 tot 1980 428
1980 tot 1990 410
1990 tot 2000 238
2000 tot 2010 239
2010 tot 2020 269
2020 en later 131

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

834

Etiqueta C

712

Etiqueta B

514

Etiqueta G

272

Etiqueta D

262

Etiqueta F

128

Etiqueta E

117

Etiqueta A+

79

Etiqueta A+++

27

Etiqueta A++

23

Etiqueta A++++

4

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Bergambacht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.235 3.075
2021 1.390 3.138
2022 1.077 2.957
2023 902 2.767
2024 857 2.757

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.600

Huurwoning

Gas: 770 • Electricidad: 2.052

Koopwoning

Gas: 985 • Electricidad: 3.122

Appartement

Gas: 597 • Electricidad: 1.964

Tussenwoning

Gas: 798 • Electricidad: 2.380

Vrijstaande woning

Gas: 1.345 • Electricidad: 4.200

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.073 • Electricidad: 3.330

Actividad empresarial en Bergambacht (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 225
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 130
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 65
Financiele diensten en onroerendgoed 80
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Número total de establecimientos empresariales: 1.035

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Bergambacht
Periodo Delitos
jan 2025 10
jan 2026 22
jul 2025 14
jun 2025 27
mei 2025 28
mrt 2025 23
nov 2024 17
nov 2025 18
okt 2024 13
okt 2025 21
sep 2024 26
sep 2025 22

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Bergambacht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Bergambacht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Bergambacht?

Bergambacht telt in 2025 ongeveer 7.150 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bergambacht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bergambacht is in 2025 circa € 468.175.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bergambacht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bergambacht ligt rond € 24.836 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bergambacht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bergambacht?

In Bergambacht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 913 woningen.

Meer viviendas in Bergambacht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.