Aller directement au contenu
Logo de Peltenburg Makelaardij & Taxaties

Meidoornstraat 114

2861VL Bergambacht • Zuid-Holland

Disponible

€ 325.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 333.350

Prix d'achat /m²: € 2.731

Galerie de photos

Description

Jouw starterswoning op een fijne en rustige plek. Een mooie kans om te wonen in deze tussenwoning, gelegen in een kindvriendelijk en ruim opgezet hofje zonder doorgaand verkeer. Dankzij de brede opzet is er veel ruimte aan de voorzijde en kunnen kinderen veilig spelen op de aanwezige speeltoestellen. De woning biedt een solide basis om te starten én door te groeien. Met drie slaapkamers en een ruime zolderkamer met dakkapel zijn er volop indelingsmogelijkheden, bijvoorbeeld voor een hobbykamer, thuiswerkplek of extra slaapkamer. Aanvullend biedt de zonnige achtertuin op het zuiden alle ruimte om ook buiten te genieten. De woning is in de basis netjes onderhouden en een groot deel van de kozijnen is reeds vernieuwd. Tegelijkertijd heb je hier de mogelijkheid om de woning geheel naar eigen smaak en stijl te moderniseren. Zo kunnen de keuken en badkamer volledig worden afgestemd op jouw wensen en creëer je een plek die echt als thuis voelt. De ligging is bijzonder prettig: rustig en beschut, met alle dagelijkse voorzieningen, scholen, sportfaciliteiten en uitvalswegen op korte afstand. Neem contact op voor een bezichtiging en ontdek zelf de kansen en mogelijkheden van deze woning. Begane grond In de hal kom je langs de meterkast (5 groepen en slimme meters), het toilet met staand closet en fontein, een vaste kast en de spiltrap die naar de tweede verdieping leidt. De dichte keuken (7 m²) is aan de achterzijde van de woning gesitueerd en heeft een wandopgesteld blok met inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is de achtertuin te bereiken. In de deur van de hal naar de woonkamer zit een fraai glas-in-lood raam. De doorzonwoonkamer heeft grote raampartijen aan weerszijden waardoor je een mooi uitzicht hebt op de achtertuin en het hofje aan de voorzijde van de woning. De woonkamer heeft een oppervlakte van 28 m² en op de vloer is een parket aangebracht. Eerste verdieping De twee achterslaapkamers hebben oppervlaktes van 7 en 14,5 m², de grootste kamer is in gebruik als hoofdslaapkamer. In de plafonds zijn inbouwspots aangebracht en in de grootste slaapkamer zijn ook vaste kasten voor de kleding aanwezig. De voorslaapkamer is 11,5 m² groot en ook hier zijn vaste kasten aanwezig. In de twee grootste slaapkamers zijn houten vloerdelen als vloerafwerking aangebracht. De badkamer is voorzien van een dubbele wastafelmeubel, een radiator, een staand closet en een ligbad met thermostaatkraan. In het plafond zijn inbouwpots aangebracht en hier is tevens de plek voor de wasmachine. Een vaste trap leidt vanuit de overloop naar de tweede verdieping. Tweede verdieping Op de overloop is plek voor de wasmachine aansluiting en de C.V.-ketel (Intergas HRE, 2021) en aan beide zijden is bergruimte achter de knieschotten aanwezig. De zolderkamer is voorzien van een dakkapel aan de achterzijde, daarmee heeft de kamer een oppervlakte van 17,5 m² gekregen. Ook hier is (aan 1 zijde) bergruimte achter de knieschotten aangebracht en er is een wastafel aanwezig. Buitenruimte De achtertuin heeft een zuidligging, dat betekent dat je de hele dag de zon in de tuin hebt staan. Op de achtergevel zijn een wateraansluiting en een elektrisch bedienbaar zonnescherm aangebracht, dit zorgt voor wat schaduw op warme dagen. Met een lengte van 11,5 meter kun je hier een heerlijke buitenruimte van maken. Achterin de tuin staat de vrijstaande stenen berging met elektra, met 7,5 m² een ruime stallingsplek voor de fietsen. Langs de berging kom je via de achterom op het achtergelegen parkeerterrein. De voortuin heeft een lengte van 4 meter, hier is een lichtpunt aanwezig. Bijzonderheden - De woning is met uitzondering van de dakkapel geheel voorzien van nieuwe kozijnen en HR++ beglazing, de dakkapel heeft dubbele beglazing; - Inbouwapparatuur: 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en een 10-liter boiler; - Aan de voorzijde is de woning aan een rustig en een breed opgezet hofje gelegen, een heerlijke speelplek voor kinderen; - Er is veel parkeergelegenheid aanwezig in het achtergelegen parkeerplein; - Sporthal De Waard, de kinderopvang, basisschool de Ark en het winkelaanbod in de Hoofdstraat zijn op loopafstand van de woning gelegen; Afmetingen Woonkamer: 7,71 x 3,61 Keuken: 3,04 x 2,33 Achterslaapkamer: 3,04 x 2,33 Achterslaapkamer: 3,98 x 3,62 Voorslaapkamer: 3,62 x 3,11 Badkamer: 2,33 x 2,16 Zolderkamer: 4,86 x 3,62 Berging: 2,77 x 2,70 Bovenstaande afmetingen zijn circa maten, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Er is gemeten conform de Branchebrede Meetinstructie. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Prêt immobilier berekenen

€ 325.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350

2,78%

Annuellement

%

€ 16.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 325.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
119 m²
Superficie du terrain
152 m²
Contenu
389 m³
Espace de stockage externe
10 m²
Aire de la cour arrière
72 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1972
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2861

Google Maps

Voir Bergambacht sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Bergambacht

Chiffres de logement et de quartier dans Bergambacht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Bergambacht. En 2025 étaient 7.150 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 468.175.

Résidents

7.150

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 468.175

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 24.836

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

241

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Bergambacht
Année Résidents
2021 7.025
2022 7.100
2023 7.150
2024 7.105
2025 7.150

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Bergambacht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 333.500
2022 EUR 374.126
2023 EUR 441.612
2024 EUR 461.768
2025 EUR 468.175

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.800 0-15: 1.155 15-25: 890 25-45: 1.465 45-65: 1.845

Niveau d'enseignement

Hoger

1.260

Praktisch

1.550

Middelbaar

2.280

Origine des habitants (2025)

Europa

310

Nederland

6.215

Buiten Europa

625

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 429
Appartementen 830
Tussenwoningen 913
Vrijstaande woningen 680
Twee-onder-één-kap woningen 201

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 12
1700 tot 1900 79
1900 tot 1925 184
1925 tot 1950 174
1950 tot 1970 579
1970 tot 1980 428
1980 tot 1990 410
1990 tot 2000 238
2000 tot 2010 239
2010 tot 2020 269
2020 en later 131

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

834

Étiquette C

712

Étiquette B

514

Étiquette G

272

Étiquette D

262

Étiquette F

128

Étiquette E

117

Étiquette A+

79

Étiquette A+++

27

Étiquette A++

23

Étiquette A++++

4

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Bergambacht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.235 3.075
2021 1.390 3.138
2022 1.077 2.957
2023 902 2.767
2024 857 2.757

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 915 • Électricité: 2.600

Huurwoning

Gaz: 770 • Électricité: 2.052

Koopwoning

Gaz: 985 • Électricité: 3.122

Appartement

Gaz: 597 • Électricité: 1.964

Tussenwoning

Gaz: 798 • Électricité: 2.380

Vrijstaande woning

Gaz: 1.345 • Électricité: 4.200

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.073 • Électricité: 3.330

Activité dans Bergambacht (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 225
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 130
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 65
Financiele diensten en onroerendgoed 80
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Nombre total d'établissements: 1.035

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Bergambacht
Période Délits
jan 2025 10
jan 2026 22
jul 2025 14
jun 2025 27
mei 2025 28
mrt 2025 23
nov 2024 17
nov 2025 18
okt 2024 13
okt 2025 21
sep 2024 26
sep 2025 22

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Bergambacht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Bergambacht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Bergambacht?

Bergambacht telt in 2025 ongeveer 7.150 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bergambacht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bergambacht is in 2025 circa € 468.175.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bergambacht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bergambacht ligt rond € 24.836 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bergambacht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bergambacht?

In Bergambacht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 913 woningen.

Meer maisons in Bergambacht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.