Aller directement au contenu
Logo de Van Egmond Makelaardij

Gaspeldoorn 18

2861SN Bergambacht • Zuid-Holland

Sous réserve

€ 650.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 664.850

Prix d'achat /m²: € 4.924

Galerie de photos

Description

Optimale privacy, heerlijk veel ruimte in huis, op het dakterras en een centrale ligging! Dit penthouse biedt het allemaal. Uiteraard is het appartement gelegen op de bovenste verdieping, in dit geval de derde woonlaag, aan twee zijden vrij gelegen en met een dakterras dat gericht is op het westen. Het appartement ligt op een centrale locatie, net buiten de dorpskern, op loopafstand van winkels, scholen, de dokter en de (sport)verenigingen. In het appartement is het heerlijk wonen. Het appartement is ruim van opzet, met een grote living, met aan twee zijden ramen. Er zijn vier slaapkamers en een ruime badkamer. En om het nog comfortabeler te maken: er is een privéparkeerplaats en een privéberging op de begane grond aanwezig. Indeling Begane grond: Je komt binnen op de begane grond in een centrale hal. Hier neem je de lift naar de bovenste verdieping, waar je via de galerij bij de voordeur komt. Verdieping: De hal in het appartement is een efficiënte ruimte die alle kamers met elkaar verbindt. Gelijk rechts tref je de meterkast en de garderobe. Maar eerst lopen we naar het einde van de hal, waar de living is. Een heerlijke open ruimte met veel ramen die allemaal grenzen aan de eigen buitenruimte of aan de galerij. De living is royaal, met bijna 60 m2. Zo is er meer dan voldoende ruimte voor een zithoek, een gedeelte voor een flinke eettafel en voor de ruim opgestelde keuken. Het keukenmeubel is prachtig om te zien, in landelijke stijl met een “dik” stenen aanrechtblad. Een deel is opgesteld in een hoek, met spoelgelegenheid, gaskookplaat en afzuigkap. Daarnaast is er een aparte kastenwand met de overige apparatuur en bergruimte. Naast de keuken, bevindt zich de technische ruimte, hier staan de opstelling van de wasmachine, de droger en de cv-installatie. Daarnaast is er genoeg ruimte voor de stofzuiger, de strijkplank en voorraad. De woonkamer is een heerlijk lichte kamer, bij het dakterras treft je een brede pui met ramen tot de grond en een deur naar buiten. Het terras zelf is ongeveer 47 m2 groot en biedt, zoals gezegd, veel privacy. Hier heb je overdag de hele dag zon! Terug in de hal, treffen we in totaal 4 slaapkamers! Dus één om te slapen, één voor de hobby, één voor de logees, één voor de kleding... Vul het zelf maar in. Alle kamers zijn van een prima formaat, keurig afgewerkt en voorzien van een laminaatvloer. De badkamer is inpandig, keurig betegeld in een grijs/witte kleurstelling en voorzien van een inloopdouche en dubbele wastafel. Separaat is het toilet, eveneens keurig betegeld en voorzien van een hangcloset en fonteintje. Algemeen: VVE bijdrage € 343,60 per maand Royaal dakterras op het westen Aparte houten berging CV HR-installatie en WTW-installatie vernieuwd in 2026 Bij deze woning is een definitief energielabel A aanwezig Bijlage bepalingen bij verkoopprocedure zijn van toepassing Deze woning beschikt over een energielabel A. Hierdoor is het mogelijk om een hoger bedrag te financieren. Dit betreft een bedrag van € 10.000,-. Daarnaast is het mogelijk om een extra bedrag van € 10.000,- te financieren voor energiebesparende voorzieningen. Voor meer informatie kan je terecht bij jouw hypotheekadviseur en op de website van de overheid. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Prêt immobilier berekenen

€ 650.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 664.850

3,04%

Annuellement

%

€ 32.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 650.000 k.k.
Statut
Sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Penthouse (appartement)

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
132 m²
Contenu
435 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
47 m²
Espace de stockage externe
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2011
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HR (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
28-04-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Balansventilatie
  • buitenzonwering
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2861

Google Maps

Voir Bergambacht sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Bergambacht

Chiffres de logement et de quartier dans Bergambacht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Bergambacht. En 2025 étaient 7.150 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 468.175.

Résidents

7.150

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 468.175

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 24.836

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

241

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Bergambacht
Année Résidents
2021 7.025
2022 7.100
2023 7.150
2024 7.105
2025 7.150

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Bergambacht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 333.500
2022 EUR 374.126
2023 EUR 441.612
2024 EUR 461.768
2025 EUR 468.175

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.800 0-15: 1.155 15-25: 890 25-45: 1.465 45-65: 1.845

Niveau d'enseignement

Hoger

1.260

Praktisch

1.550

Middelbaar

2.280

Origine des habitants (2025)

Europa

310

Nederland

6.215

Buiten Europa

625

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 429
Appartementen 830
Tussenwoningen 913
Vrijstaande woningen 680
Twee-onder-één-kap woningen 201

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 12
1700 tot 1900 79
1900 tot 1925 184
1925 tot 1950 174
1950 tot 1970 579
1970 tot 1980 428
1980 tot 1990 410
1990 tot 2000 238
2000 tot 2010 239
2010 tot 2020 269
2020 en later 131

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

834

Étiquette C

712

Étiquette B

514

Étiquette G

272

Étiquette D

262

Étiquette F

128

Étiquette E

117

Étiquette A+

79

Étiquette A+++

27

Étiquette A++

23

Étiquette A++++

4

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Bergambacht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.235 3.075
2021 1.390 3.138
2022 1.077 2.957
2023 902 2.767
2024 857 2.757

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 915 • Électricité: 2.600

Huurwoning

Gaz: 770 • Électricité: 2.052

Koopwoning

Gaz: 985 • Électricité: 3.122

Appartement

Gaz: 597 • Électricité: 1.964

Tussenwoning

Gaz: 798 • Électricité: 2.380

Vrijstaande woning

Gaz: 1.345 • Électricité: 4.200

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.073 • Électricité: 3.330

Activité dans Bergambacht (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 225
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 130
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 65
Financiele diensten en onroerendgoed 80
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Nombre total d'établissements: 1.035

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Bergambacht
Période Délits
jan 2025 10
jan 2026 22
jul 2025 14
jun 2025 27
mei 2025 28
mrt 2025 23
nov 2024 17
nov 2025 18
okt 2024 13
okt 2025 21
sep 2024 26
sep 2025 22

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Bergambacht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Bergambacht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Bergambacht?

Bergambacht telt in 2025 ongeveer 7.150 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bergambacht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bergambacht is in 2025 circa € 468.175.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bergambacht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bergambacht ligt rond € 24.836 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bergambacht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bergambacht?

In Bergambacht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 913 woningen.

Meer maisons in Bergambacht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.