Ir directamente al contenido
Logotipo de Lamberink Makelaars & Adviseurs

Westerwijk 40

7751CP Dalen • Drenthe

Disponible

€ 385.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 394.550

Precio de compra /m²: € 2.674

Galería de fotos

Descripción

Ben jij op zoek naar een woning die je volledig naar eigen wens kunt afwerken? Dan is dit jouw kans! Deze 2/1 KAPWONING wordt casco opgeleverd en vormt de perfecte basis voor het creëren van jouw droomhuis. De begane grond is al grondig aangepakt en aan de voorzijde uitgebouwd. Dankzij de grote glazen pui geniet de woning van een prachtig lichtinval en een ruimtelijk gevoel. Daarnaast is de vloer vernieuwd, voorzien van comfortabele vloerverwarming en afgewerkt met een moderne pvc-vloer. De keuken is nog niet geplaatst, waardoor je alle vrijheid hebt om een keuken te realiseren die perfect aansluit bij jouw smaak en woonwensen. Ook de bovenverdieping is volledig voorbereid voor verdere afwerking. Hier is ruimte voor drie slaapkamers en een badkamer. De zolderverdieping kan gebruikt worden als 4e slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. Deze woning ligt op een prachtige locatie in het gezellige Drentse dorp Dalen. Op loopafstand bevinden zich de basisschool, supermarkt, bakker, horeca en een gezondheidscentrum. Ook sportvoorzieningen en het treinstation zijn dichtbij. Dalen staat bekend om zijn sfeervolle dorpskern, groene omgeving en uitstekende bereikbaarheid dankzij de nabijheid van de N34, A37 en goede trein- en busverbindingen richting onder andere Zwolle, Emmen en Duitsland. BIJZONDERHEDEN - Woning wordt casco opgeleverd - Volledig naar eigen wens af te werken - Broodjesvloer met vloerverwarming gerealiseerd - Moderne PVC vloer - Mogelijkheid tot 4 slaapkamers - Energielabel C - Gelegen in een kindvriendelijke wijk - Goede bereikbaarheid - Snelle oplevering mogelijk Deze woning wordt verkocht in de huidige staat. Koper dient rekening te houden met verdere afbouw en inrichting. Virtueel al te bezichtigen! Deze woning heeft een unieke eigen website met onder andere een virtuele tour. Druk rechts op 'Download Brochure' en kom alles te weten van de woning en de omgeving! Toelichting meting gebruiksoppervlakte: De woning is gemeten op basis van de Branche Brede Meetinstructie (BBMI). Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Hipoteca berekenen

€ 385.000

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 394.550

2,78%

Anualmente

%

€ 19.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 385.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
144 m²
Área del lote
373 m²
Contenido
511 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
23 m²
Espacio de almacenamiento externo
20 m²
Área del jardín trasero
125 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1973
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak
Aislamiento
Grotendeels dubbelglas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
14-05-2026

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7751

Mapas de Google

Dalen en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Dalen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Dalen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Dalen. En 2026 había 3.664 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 358.832.

Inhabitantes

3.664

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 358.832

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.939

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

84

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Dalen
Año Inhabitantes
2021 3.680
2022 3.660
2023 3.640
2024 3.625
2025 3.635
2026 3.664

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Dalen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 269.108
2022 EUR 296.551
2023 EUR 337.022
2024 EUR 341.484
2025 EUR 358.832

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.215 0-15: 445 15-25: 375 25-45: 620 45-65: 1.055

Nivel académico

Hoger

810

Praktisch

690

Middelbaar

1.140

Origen de los residentes (2025)

Europa

130

Nederland

3.400

Buiten Europa

100

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 120
Appartementen 261
Tussenwoningen 130
Vrijstaande woningen 866
Twee-onder-één-kap woningen 398

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 56
1900 tot 1925 101
1925 tot 1950 107
1950 tot 1970 274
1970 tot 1980 514
1980 tot 1990 354
1990 tot 2000 202
2000 tot 2010 74
2010 tot 2020 38
2020 en later 24

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

674

Etiqueta D

477

Etiqueta A

302

Etiqueta E

282

Etiqueta B

275

Etiqueta G

159

Etiqueta F

125

Etiqueta A+

30

Etiqueta A+++

30

Etiqueta A++

22

Etiqueta A++++

6

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Dalen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.618 3.234
2021 1.841 3.302
2022 1.460 3.079
2023 1.181 2.976
2024 1.066 3.240

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 928 • Electricidad: 1.956

Huurwoning

Gas: 1.037 • Electricidad: 2.072

Koopwoning

Gas: 1.247 • Electricidad: 3.235

Appartement

Gas: 881 • Electricidad: 2.310

Tussenwoning

Gas: 846 • Electricidad: 1.765

Vrijstaande woning

Gas: 1.371 • Electricidad: 3.612

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.128 • Electricidad: 2.734

Actividad empresarial en Dalen (2025)

Handel en HORECA 105
Nijverheid en energie 60
Zakelijke dienstverlening 110
Overheid, onderwijs en zorg 70
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Número total de establecimientos empresariales: 500

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Dalen
Periodo Delitos
jan 2026 12
jul 2025 6
jun 2025 9
mei 2025 11
mrt 2025 5
mrt 2026 6
nov 2024 6
nov 2025 9
okt 2024 8
okt 2025 10
sep 2024 6
sep 2025 10

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Dalen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Dalen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Dalen?

Dalen telt in 2026 ongeveer 3.664 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Dalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Dalen is in 2025 circa € 358.832.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Dalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Dalen ligt rond € 31.939 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Dalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 84 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Dalen?

In Dalen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 866 woningen.

Meer viviendas in Dalen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.