Inhabitantes
10.232
Último año: 2026
Goed onderhouden twee-onder-één-kapwoning, met ruime garage en zonnige achtertuin. De woning is de afgelopen 25 jaar regelmatig aangepast met meerdere kunststof kozijnen, Keraliet topgevel, rolluiken, zonnepanelen en onderhoudsarme tuin. De woning staat in een gewilde woonomgeving waar jong en oud door elkaar wonen en de groene rand van het dorp met bos altijd dichtbij is. De woning is verder voorzien van een ruime garage met aangebouwde keuken waar eventueel een levensloop bestendige indeling van gemaakt kan worden met slaapkamer en badkamer op de begane grond. U betreedt de woning via de eigen oprit en komt binnen in de hal, waar zich de meterkast en een modern toilet bevinden. Het toilet is volledig betegeld en is voorzien van een fontein. De woonkamer heeft veel lichtinval vanuit drie kanten en is voorzien van een sfeervolle massief eiken vloer. De ruime open woonkeuken biedt plaats voor een grote eettafel, heeft een L-vormige opstelling en is uitgerust met alle benodigde keukenapparatuur: een combimagnetron, inductiekookplaat en een ingebouwde vaatwasser en koelkast. Het stenenblad geeft de keuken een extra luxe uitstraling. Via de hal is de garage bereikbaar en is een ruime bijkeuken achteraan gebouwd. Via de vaste trap komt u op de eerste verdieping, waar zich drie slaapkamers en een moderne badkamer bevinden. De hoofdslaapkamer is aan de straatkant gelegen en biedt voldoende ruimte voor een kingsize bed. De kamer beschikt over een volledige kastenwand langs de lange rechte muur. Door het dakraam komt er extra licht naar binnen. Aan de tuinkant zijn nog twee slaapkamers: een leuke kinderkamer/werkkamer en een derde ruime slaapkamer. In het midden van de overloop bevindt zich de nette badkamer. De badkamer is volledig betegeld en heeft een twee-persoonswastafel, designradiator, zwevend toilet en een inloopdouche. Zolder U betreedt de zolder via de vaste trap. De zolder is een open ruimte met dakraam, ideaal te gebruiken als strijkkamer of hobbyruimte. Tuin De onderhoudsvriendelijke tuin heeft een westelijke oriëntatie. Er is een ruim terras en er is er een praktische houten berging voor extra tuingereedschap. Eerbeek biedt een breed scala aan winkels, en diverse basisscholen zijn op korte afstand te vinden. De centrale ligging ten opzichte van Apeldoorn, Arnhem, Zutphen en Deventer maakt dat deze steden binnen 30 minuten per auto bereikbaar zijn. De afstand tot de snelwegen A50 en A12 bedraagt slechts 8 km. Aanvaarding in overleg, kan snel.
€ 449.000
Coste del comprador (estimado): € 10.830
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 459.830
2,78%
Anualmente
€ 22.450
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Douche, toilet, en wastafel
Elektra, verwarming en stromend water
Explora Eerbeek y las zonas circundantes
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Eerbeek. En 2026 había 10.232 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 380.000.
Inhabitantes
10.232
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 380.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 35.000
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
255
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2021 | 9.850 |
| 2022 | 9.920 |
| 2023 | 10.060 |
| 2024 | 10.215 |
| 2025 | 10.210 |
| 2026 | 10.232 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 299.000 |
| 2023 | EUR 357.000 |
| 2024 | EUR 368.000 |
| 2025 | EUR 380.000 |
Hoger
1.810
Praktisch
2.230
Middelbaar
3.420
Europa
490
Nederland
8.465
Buiten Europa
1.250
Etiqueta C
1.322
Etiqueta A
1.007
Etiqueta B
801
Etiqueta D
672
Etiqueta G
308
Etiqueta E
263
Etiqueta A+
248
Etiqueta F
246
Etiqueta A+++
183
Etiqueta A++++
96
Etiqueta A++
78
Etiqueta A+++++
5
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.340 | 2.880 |
| 2021 | 1.490 | 2.940 |
| 2022 | 1.150 | 2.730 |
| 2023 | 940 | 2.630 |
| 2024 | 890 | 2.720 |
Hoekwoning
Gas: 850 • Electricidad: 2.430
Huurwoning
Gas: 760 • Electricidad: 1.980
Koopwoning
Gas: 1.040 • Electricidad: 3.000
Appartement
Gas: 700 • Electricidad: 1.810
Tussenwoning
Gas: 780 • Electricidad: 2.260
Vrijstaande woning
Gas: 1.440 • Electricidad: 3.760
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 970 • Electricidad: 2.900
Número total de establecimientos empresariales: 1.090
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 14 |
| jul 2025 | 22 |
| jun 2025 | 14 |
| mei 2025 | 16 |
| mrt 2025 | 24 |
| mrt 2026 | 16 |
| nov 2024 | 16 |
| nov 2025 | 23 |
| okt 2024 | 25 |
| okt 2025 | 34 |
| sep 2024 | 11 |
| sep 2025 | 29 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Eerbeek.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Eerbeek telt in 2026 ongeveer 10.232 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Eerbeek is in 2025 circa € 380.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eerbeek ligt rond € 35.000 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 255 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Eerbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.499 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
6961ME Eerbeek
€ 509.000 k.k.
€ 4.848/m²
6961HJ Eerbeek
€ 320.000 k.k.
6961PD Eerbeek
€ 869.000 k.k.
€ 5.500/m²
6961XJ Eerbeek
€ 310.000 k.k.
€ 3.735/m²
6961GC Eerbeek
€ 1.250.000 k.k.
€ 4.808/m²
6961ZV Eerbeek
€ 449.000 k.k.
€ 4.045/m²
6961CB Eerbeek
€ 389.000 k.k.
€ 3.112/m²
6961ZL Eerbeek
€ 389.000 k.k.
€ 4.322/m²