Résidents
10.232
Dernière année: 2026
Goed onderhouden twee-onder-één-kapwoning, met ruime garage en zonnige achtertuin. De woning is de afgelopen 25 jaar regelmatig aangepast met meerdere kunststof kozijnen, Keraliet topgevel, rolluiken, zonnepanelen en onderhoudsarme tuin. De woning staat in een gewilde woonomgeving waar jong en oud door elkaar wonen en de groene rand van het dorp met bos altijd dichtbij is. De woning is verder voorzien van een ruime garage met aangebouwde keuken waar eventueel een levensloop bestendige indeling van gemaakt kan worden met slaapkamer en badkamer op de begane grond. U betreedt de woning via de eigen oprit en komt binnen in de hal, waar zich de meterkast en een modern toilet bevinden. Het toilet is volledig betegeld en is voorzien van een fontein. De woonkamer heeft veel lichtinval vanuit drie kanten en is voorzien van een sfeervolle massief eiken vloer. De ruime open woonkeuken biedt plaats voor een grote eettafel, heeft een L-vormige opstelling en is uitgerust met alle benodigde keukenapparatuur: een combimagnetron, inductiekookplaat en een ingebouwde vaatwasser en koelkast. Het stenenblad geeft de keuken een extra luxe uitstraling. Via de hal is de garage bereikbaar en is een ruime bijkeuken achteraan gebouwd. Via de vaste trap komt u op de eerste verdieping, waar zich drie slaapkamers en een moderne badkamer bevinden. De hoofdslaapkamer is aan de straatkant gelegen en biedt voldoende ruimte voor een kingsize bed. De kamer beschikt over een volledige kastenwand langs de lange rechte muur. Door het dakraam komt er extra licht naar binnen. Aan de tuinkant zijn nog twee slaapkamers: een leuke kinderkamer/werkkamer en een derde ruime slaapkamer. In het midden van de overloop bevindt zich de nette badkamer. De badkamer is volledig betegeld en heeft een twee-persoonswastafel, designradiator, zwevend toilet en een inloopdouche. Zolder U betreedt de zolder via de vaste trap. De zolder is een open ruimte met dakraam, ideaal te gebruiken als strijkkamer of hobbyruimte. Tuin De onderhoudsvriendelijke tuin heeft een westelijke oriëntatie. Er is een ruim terras en er is er een praktische houten berging voor extra tuingereedschap. Eerbeek biedt een breed scala aan winkels, en diverse basisscholen zijn op korte afstand te vinden. De centrale ligging ten opzichte van Apeldoorn, Arnhem, Zutphen en Deventer maakt dat deze steden binnen 30 minuten per auto bereikbaar zijn. De afstand tot de snelwegen A50 en A12 bedraagt slechts 8 km. Aanvaarding in overleg, kan snel.
€ 449.000
Coûts d'achat (estimés): € 10.830
2 % de taxe sur le transfert (€ 8.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 459.830
2,78%
Annuellement
€ 22.450
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Douche, toilet, en wastafel
Elektra, verwarming en stromend water
Explorez Eerbeek et les environs
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Eerbeek. En 2026 étaient 10.232 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 380.000.
Résidents
10.232
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 380.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 35.000
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
255
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2021 | 9.850 |
| 2022 | 9.920 |
| 2023 | 10.060 |
| 2024 | 10.215 |
| 2025 | 10.210 |
| 2026 | 10.232 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 299.000 |
| 2023 | EUR 357.000 |
| 2024 | EUR 368.000 |
| 2025 | EUR 380.000 |
Hoger
1.810
Praktisch
2.230
Middelbaar
3.420
Europa
490
Nederland
8.465
Buiten Europa
1.250
Étiquette C
1.322
Étiquette A
1.007
Étiquette B
801
Étiquette D
672
Étiquette G
308
Étiquette E
263
Étiquette A+
248
Étiquette F
246
Étiquette A+++
183
Étiquette A++++
96
Étiquette A++
78
Étiquette A+++++
5
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.340 | 2.880 |
| 2021 | 1.490 | 2.940 |
| 2022 | 1.150 | 2.730 |
| 2023 | 940 | 2.630 |
| 2024 | 890 | 2.720 |
Hoekwoning
Gaz: 850 • Électricité: 2.430
Huurwoning
Gaz: 760 • Électricité: 1.980
Koopwoning
Gaz: 1.040 • Électricité: 3.000
Appartement
Gaz: 700 • Électricité: 1.810
Tussenwoning
Gaz: 780 • Électricité: 2.260
Vrijstaande woning
Gaz: 1.440 • Électricité: 3.760
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 970 • Électricité: 2.900
Nombre total d'établissements: 1.090
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 14 |
| jul 2025 | 22 |
| jun 2025 | 14 |
| mei 2025 | 16 |
| mrt 2025 | 24 |
| mrt 2026 | 16 |
| nov 2024 | 16 |
| nov 2025 | 23 |
| okt 2024 | 25 |
| okt 2025 | 34 |
| sep 2024 | 11 |
| sep 2025 | 29 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Eerbeek.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Eerbeek telt in 2026 ongeveer 10.232 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Eerbeek is in 2025 circa € 380.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eerbeek ligt rond € 35.000 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 255 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Eerbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.499 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
6961ME Eerbeek
€ 509.000 k.k.
€ 4.848/m²
6961HJ Eerbeek
€ 320.000 k.k.
6961PD Eerbeek
€ 869.000 k.k.
€ 5.500/m²
6961XJ Eerbeek
€ 310.000 k.k.
€ 3.735/m²
6961GC Eerbeek
€ 1.250.000 k.k.
€ 4.808/m²
6961ZV Eerbeek
€ 449.000 k.k.
€ 4.045/m²
6961CB Eerbeek
€ 389.000 k.k.
€ 3.112/m²
6961ZL Eerbeek
€ 389.000 k.k.
€ 4.322/m²