Ir directamente al contenido
Logotipo de Kemps makelaarshuis

Herculesstraat 118

7521DL Enschede • Overijssel

Disponible

€ 225.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 231.350

Precio de compra /m²: € 3.571

Galería de fotos

Herculesstraat 118 Enschede
Foto 27

Descripción

Licht appartement met eigen garage, lift en flexibele indeling. Met een perfecte ligging tussen stad en Universiteit van Enschede. Ruimte, licht en flexibiliteit komen hier samen. Dit appartement op de derde verdieping aan de Herculesstraat 118 biedt een prettige leefruimte, de mogelijkheid voor één of twee slaapkamers én een eigen garage. Gelegen op een rustige plek tussen de Universiteit Twente en het centrum van Enschede woon je hier verrassend vrij, maar met alles dichtbij. Via de verzorgde galerij bereik je het appartement. Binnen valt direct het prettige licht op in de woonkamer, die dankzij de grote raampartijen een open en ruim gevoel geeft. De huidige indeling is bewust aangepast: de tweede slaapkamer is bij de woonkamer betrokken, waardoor een comfortabele en royale leefruimte is ontstaan met volop plek voor zowel een zithoek als een eettafel. Wie dat wenst, kan dit eenvoudig weer terugbrengen naar een tweede slaapkamer. De keuken en badkamer zijn netjes in gebruik, maar bieden tegelijkertijd de kans om deze volledig naar eigen smaak te vernieuwen. Juist die combinatie maakt dit appartement interessant: je kunt hier moderniseren en echt je eigen woonstijl creëren, terwijl de basis en de ligging al sterk zijn. Het balkon ligt op het noorden en dat betekent in de praktijk vooral comfort: op warme zomerdagen zit je hier juist heerlijk uit de zon. Bovendien geniet je van een vrij uitzicht over een open veld en de recent gerealiseerde nieuwbouw, wat zorgt voor een rustige en ruimtelijke woonbeleving. De slaapkamer is ruim en praktisch ingedeeld. In combinatie met de flexibele plattegrond is dit appartement geschikt voor verschillende woonwensen, van een ruim één slaapkamer appartement tot een volwaardig twee slaapkamer appartement. Extra prettig is dat het complex goed wordt onderhouden en beschikt over een lift. Daarnaast heb je de beschikking over een eigen garage, ideaal voor het parkeren van een auto, motor of extra opslag. Samen met de eigen berging op de begane grond biedt dit verrassend veel praktische ruimte. Parkeren is bovendien eenvoudig en kosteloos rondom het complex of voor je eigen garage. Een appartement waar je direct prettig woont, maar dat je ook volledig naar eigen hand kunt zetten. Precies de combinatie die dit appartement onderscheid van andere. Bijzonderheden - Gelegen op de derde verdieping - Lift aanwezig - Flexibel in te delen als één- of twee slaapkamer appartement - Lichte woonkamer - Balkon op het noorden, prettig koel in de zomer - Vrij uitzicht over groen en nieuwbouw - Eigen garage én berging - Goed onderhouden complex - Nabij Universiteit Twente en centrum Enschede - Gratis parkeergelegenheid - Kunststof kozijnen met HR+ glas - Actieve Vereniging van Eigenaren - Bijdrage VvE: € 125,34 per maand - Daarnaast betaal je een erfpacht van € 141,39 per maand (fiscaal aftrekbaar) Enthousiast? Plan dan snel je bezichtiging.

Hipoteca berekenen

€ 225.000

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 231.350

2,78%

Anualmente

%

€ 11.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 225.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
63 m²
Contenido
202 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
20 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1964
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas en HR-glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel, eigendom
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Garagebox
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7521

Mapas de Google

Ver Enschede en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Enschede

Estadísticas de vivienda y vecindario en Enschede

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Enschede. En 2026 había 162.683 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 301.000.

Inhabitantes

162.683

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 301.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 29.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

10.530

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Enschede
Año Inhabitantes
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Enschede
Año Promedio WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Nivel académico

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

20.140

Etiqueta A

19.703

Etiqueta B

12.937

Etiqueta G

7.092

Etiqueta D

6.813

Etiqueta E

5.566

Etiqueta F

4.262

Etiqueta A+

1.877

Etiqueta A+++

1.576

Etiqueta A++

1.052

Etiqueta A++++

451

Etiqueta A+++++

19

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Enschede
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 870 • Electricidad: 2.700

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.040

Koopwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.950

Appartement

Gas: 510 • Electricidad: 1.820

Tussenwoning

Gas: 730 • Electricidad: 2.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.270 • Electricidad: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.870

Actividad empresarial en Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Número total de establecimientos empresariales: 17.985

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Enschede
Periodo Delitos
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Enschede.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Enschede

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer viviendas in Enschede

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.