Aller directement au contenu
Logo de Kemps makelaarshuis

Herculesstraat 118

7521DL Enschede • Overijssel

Disponible

€ 225.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 231.350

Prix d'achat /m²: € 3.571

Galerie de photos

Herculesstraat 118 Enschede
Photo 27

Description

Licht appartement met eigen garage, lift en flexibele indeling. Met een perfecte ligging tussen stad en Universiteit van Enschede. Ruimte, licht en flexibiliteit komen hier samen. Dit appartement op de derde verdieping aan de Herculesstraat 118 biedt een prettige leefruimte, de mogelijkheid voor één of twee slaapkamers én een eigen garage. Gelegen op een rustige plek tussen de Universiteit Twente en het centrum van Enschede woon je hier verrassend vrij, maar met alles dichtbij. Via de verzorgde galerij bereik je het appartement. Binnen valt direct het prettige licht op in de woonkamer, die dankzij de grote raampartijen een open en ruim gevoel geeft. De huidige indeling is bewust aangepast: de tweede slaapkamer is bij de woonkamer betrokken, waardoor een comfortabele en royale leefruimte is ontstaan met volop plek voor zowel een zithoek als een eettafel. Wie dat wenst, kan dit eenvoudig weer terugbrengen naar een tweede slaapkamer. De keuken en badkamer zijn netjes in gebruik, maar bieden tegelijkertijd de kans om deze volledig naar eigen smaak te vernieuwen. Juist die combinatie maakt dit appartement interessant: je kunt hier moderniseren en echt je eigen woonstijl creëren, terwijl de basis en de ligging al sterk zijn. Het balkon ligt op het noorden en dat betekent in de praktijk vooral comfort: op warme zomerdagen zit je hier juist heerlijk uit de zon. Bovendien geniet je van een vrij uitzicht over een open veld en de recent gerealiseerde nieuwbouw, wat zorgt voor een rustige en ruimtelijke woonbeleving. De slaapkamer is ruim en praktisch ingedeeld. In combinatie met de flexibele plattegrond is dit appartement geschikt voor verschillende woonwensen, van een ruim één slaapkamer appartement tot een volwaardig twee slaapkamer appartement. Extra prettig is dat het complex goed wordt onderhouden en beschikt over een lift. Daarnaast heb je de beschikking over een eigen garage, ideaal voor het parkeren van een auto, motor of extra opslag. Samen met de eigen berging op de begane grond biedt dit verrassend veel praktische ruimte. Parkeren is bovendien eenvoudig en kosteloos rondom het complex of voor je eigen garage. Een appartement waar je direct prettig woont, maar dat je ook volledig naar eigen hand kunt zetten. Precies de combinatie die dit appartement onderscheid van andere. Bijzonderheden - Gelegen op de derde verdieping - Lift aanwezig - Flexibel in te delen als één- of twee slaapkamer appartement - Lichte woonkamer - Balkon op het noorden, prettig koel in de zomer - Vrij uitzicht over groen en nieuwbouw - Eigen garage én berging - Goed onderhouden complex - Nabij Universiteit Twente en centrum Enschede - Gratis parkeergelegenheid - Kunststof kozijnen met HR+ glas - Actieve Vereniging van Eigenaren - Bijdrage VvE: € 125,34 per maand - Daarnaast betaal je een erfpacht van € 141,39 per maand (fiscaal aftrekbaar) Enthousiast? Plan dan snel je bezichtiging.

Prêt immobilier berekenen

€ 225.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 231.350

2,78%

Annuellement

%

€ 11.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 225.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Galerijflat

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
63 m²
Contenu
202 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
20 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1964
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas en HR-glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel, eigendom
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Garagebox
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7521

Google Maps

Voir Enschede sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Enschede

Chiffres de logement et de quartier dans Enschede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.

Résidents

162.683

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 301.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

10.530

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Enschede
Année Résidents
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Enschede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

20.140

Étiquette A

19.703

Étiquette B

12.937

Étiquette G

7.092

Étiquette D

6.813

Étiquette E

5.566

Étiquette F

4.262

Étiquette A+

1.877

Étiquette A+++

1.576

Étiquette A++

1.052

Étiquette A++++

451

Étiquette A+++++

19

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Enschede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.700

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.040

Koopwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.950

Appartement

Gaz: 510 • Électricité: 1.820

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870

Activité dans Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Nombre total d'établissements: 17.985

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Enschede
Période Délits
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Enschede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer maisons in Enschede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.