Aller directement au contenu
Logo de Thoma Post Makelaars Enschede

Noordhoek Hegtstraat 85

7521GC Enschede • Overijssel

Disponible

€ 215.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 221.150

Prix d'achat /m²: € 2.654

Galerie de photos

Description

Zie je deze mooie klus wel zitten om dit huis naar jouw nieuwe thuis te verbouwen? Dan ben je welkom aan de Noordhoek Hegtstraat 85 in Enschede. Kom kijken tijdens onze open huis dagen en laat je verrassen door de mogelijkheden. Een charmante tussenwoning op een fijne locatie in de buurt van de universiteit, het gezellige centrum van Enschede en ook het groen is nabij. Het huis is instapklaar voor de geoefende klusser, want van zolder tot kelder is dit huis toe aan een opknapbeurt. Met wat tijd, geld en liefde maak je hier dan ook echt een leuke woning voor de prijs die je normaal voor een appartement betaalt. OPEN HUIS - Woensdag 20 mei 16:00 uur - 17:30 uur - Vrijdag 22 mei 11:00 uur - 12:30 uur Een afspraak maken is niet nodig, kom gerust langs! Indeling van de woning Begane grond: Entree met hal en toegang tot de voorkamer. Deze ruimte is geschikt als thuiswerkplek of speelkamer voor de kinderen. Ook is het een goed idee om deze voorkamer te betrekken bij de achterkamer. Tussen de voor- en achterkamer zit de trap naar de eerste verdieping. De achterzijde van de woning is uitgebouwd. Houd je de breekhamer nog even vast, dan kan je ook de dichte keuken betrekken bij de woonkamer. Op deze manier combineer je de voor- en achterkamer met de keuken tot een grote woonkamer. Achter de keuken en bijkeuken is, zoals bij veel oude woningen, de badkamer op de begane grond gelegen. Eerste verdieping: Overloop met vaste trap naar de zolder. Aan de voorzijde is de hoofdslaapkamer gelegen, aan de achterzijde de kinderslaapkamer. In het verleden waren dit twee slaapkamers, door een want te plaatsen is het mogelijk om drie slaapkamers te creëren. Een groot pluspunt is het toilet op de eerste verdieping. De eerste verdieping is uitgerust met kunststof kozijnen en dubbel glas. Zolder: Vast trap naar de zolder. Er is sprake van een lichte dakhelling maar toch is de stahoogte in de nok goed. De zolder is prima geschikt als bergzolder maar met een dakopbouw is er een mogelijkheid om een extra slaapkamer te maken. Buiten: Diepe achtertuin met aan het huis een aangebouwde stenen berging. Aan de achterzijde is een grote hoek-garage gelegen, dit betreft een huurgarage en maakt GEEN onderdeel uit van de koop. We hebben de garage opgenomen in de fotoreportage omdat de verhuurder heeft aangegeven dat de nieuwe eigenaar de garage kan huren. Spreekt deze ruwe diamant je aan? Kom dan kijken tijdens het open huis. Nadien is het mogelijk om een tweede bezichtiging te plannen samen met een van onze makelaars in alle rust alleen door de huis te lopen. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1929; - Woonoppervlakte: 81 m²; - Perceeloppervlakte: 115 m²; - Inhoud: 338 m³; - Kluswoning; - Eerste verdieping voorzien van kunststof kozijnen; - In de koopakte zullen de volgende clausules worden opgenomen: ouderdomsclausule, mogelijk asbestclausule en niet-zelfbewoningsclausule; - In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Aanvaarding: in overleg. Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda.

Prêt immobilier berekenen

€ 215.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 221.150

2,78%

Annuellement

%

€ 10.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 215.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
81 m²
Superficie du terrain
115 m²
Contenu
338 m³
Autre espace intérieur
14 m²
Espace de stockage externe
24 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1929
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Eau chaude
Geiser (huur)
Label\u00e9nergie
G

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7521

Google Maps

Voir Enschede sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Enschede

Chiffres de logement et de quartier dans Enschede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.

Résidents

162.683

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 301.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

10.530

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Enschede
Année Résidents
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Enschede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

20.140

Étiquette A

19.703

Étiquette B

12.937

Étiquette G

7.092

Étiquette D

6.813

Étiquette E

5.566

Étiquette F

4.262

Étiquette A+

1.877

Étiquette A+++

1.576

Étiquette A++

1.052

Étiquette A++++

451

Étiquette A+++++

19

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Enschede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.700

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.040

Koopwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.950

Appartement

Gaz: 510 • Électricité: 1.820

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870

Activité dans Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Nombre total d'établissements: 17.985

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Enschede
Période Délits
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Enschede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer maisons in Enschede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.