Aller directement au contenu
Logo de VIP Advies Makelaars

Schipholtstraat 126

7534DB Enschede • Overijssel

Disponible

€ 595.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 608.750

Prix d'achat /m²: € 3.940

Galerie de photos

Description

Vrijstaand wonen met volop mogelijkheden aan de Schipholtstraat 122/124/126 in Enschede Aan de rand van een rustige en ruim opgezette woonomgeving staat deze verrassend veelzijdige vrijstaande woning met royale bedrijfsruimte, grote schuur en carport op een perceel van maar liefst 537 m². Een unieke combinatie van wonen, werken en ruimte, ideaal voor ondernemers, grote gezinnen of kopers die op zoek zijn naar extra gebruiksmogelijkheden aan huis. De woning beschikt over een woonoppervlakte van circa 151 m² en biedt onder meer vijf slaapkamers en twee badkamers. Dankzij de praktische indeling en de royale leefruimtes is het huis uitstekend geschikt voor grotere gezinnen of voor het combineren van wonen en thuiswerken. De aangrenzende bedrijfsruimte heeft een bruto vloeroppervlak van circa 133 m² en biedt tal van mogelijkheden. Denk aan opslag, atelier, werkplaats, praktijkruimte of een bedrijf aan huis. In combinatie met de grote schuur en de ruime oprit met carport ontstaat hier een object met uitzonderlijk veel functionele ruimte. Ook buiten is het volop genieten. Het ruime perceel biedt veel privacy, parkeergelegenheid op eigen terrein en voldoende ruimte voor tuinliefhebbers, hobby’s of uitbreidingsmogelijkheden. De ligging is gunstig: gelegen aan een doorgaande straat met een prettige woonomgeving, terwijl voorzieningen zoals winkels, scholen, sportverenigingen en uitvalswegen zich op korte afstand bevinden. Het centrum van Enschede is goed bereikbaar en ook de verbinding richting de A35 en omliggende dorpen is uitstekend. De buurt kenmerkt zich door een combinatie van wonen en kleinschalige bedrijvigheid, wat deze locatie bijzonder aantrekkelijk maakt voor mensen die wonen en werken willen combineren. Daarnaast biedt de omgeving veel groen en diverse voorzieningen voor dagelijks gemak. Bijzonderheden: - Vrijstaande woning met bedrijfsruimte - Woonoppervlakte circa 151 m² - Bedrijfsruimte circa 133 m² BVO - Perceeloppervlakte 537 m² - Energielabel: huisnummer 126 C label en huisnummer 122/124 een D label. - Vijf slaapkamers - Twee badkamers - Grote schuur en carport - Veel mogelijkheden voor wonen en werken - Ruim perceel met privacy en parkeergelegenheid - Gunstige ligging nabij voorzieningen en uitvalswegen Een object met karakter, ruimte en potentie, klaar voor nieuwe bewoners die de vele mogelijkheden weten te waarderen. De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons (met zorg) samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Wij staan niet in voor de juistheid of volledigheid daarvan. Wij adviseren je om contact met ons op te nemen bij interesse in een van onze woningen of je door een eigen makelaar te laten bijstaan. Wij zijn niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites waarnaar verwezen wordt.

Prêt immobilier berekenen

€ 595.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 608.750

3,04%

Annuellement

%

€ 29.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 595.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning)

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
151 m²
Superficie du terrain
537 m²
Contenu
592 m³
Autre espace intérieur
49 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1905
Mode de construction
Bestaande bouw
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan drukke weg
Jardin
Tuin rondom

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches, ligbad, 2 toiletten, en 2 wastafels

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7534

Google Maps

Voir Enschede sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Enschede

Chiffres de logement et de quartier dans Enschede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.

Résidents

162.683

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 301.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

10.530

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Enschede
Année Résidents
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Enschede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

20.140

Étiquette A

19.703

Étiquette B

12.937

Étiquette G

7.092

Étiquette D

6.813

Étiquette E

5.566

Étiquette F

4.262

Étiquette A+

1.877

Étiquette A+++

1.576

Étiquette A++

1.052

Étiquette A++++

451

Étiquette A+++++

19

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Enschede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.700

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.040

Koopwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.950

Appartement

Gaz: 510 • Électricité: 1.820

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870

Activité dans Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Nombre total d'établissements: 17.985

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Enschede
Période Délits
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Enschede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer maisons in Enschede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.