Résidents
162.683
Dernière année: 2026
Gelegen aan een rustige, vernieuwde straat binnen de singels van Enschede staat deze indrukwekkende helft van een dubbel woonhuis – een moderne “eigenkapper” die luxe, ruimte en duurzaamheid moeiteloos combineert. Met een royale woonoppervlakte van maar liefst 177 m², een oprit voor meerdere auto’s én een hoogwaardige afwerking is dit een woning die direct een gevoel van thuiskomen geeft. Vanaf het eerste moment valt de strakke afwerking en het doordachte ontwerp op. De sfeervolle woonkamer aan de voorzijde biedt alle ruimte voor een comfortabele zithoek en is voorzien van een stijlvolle elektrische haard en airconditioning. Aan de achterzijde is een royale, uitgebouwde leefkeuken gesitueerd: het echte hart van het huis. Hier geniet je van een luxe keukenopstelling met kookeiland en hoogwaardige inbouwapparatuur, terwijl de openslaande tuindeuren zorgen voor een prachtige verbinding met de tuin. Praktisch gemak is er volop, met een ruime bijkeuken en een volledig geïsoleerde inpandige berging die zich uitstekend leent voor werken aan huis. De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming, visgraat PVC-vloeren en triple glas, wat zorgt voor optimaal comfort en een luxe uitstraling. Op de eerste verdieping vind je twee riante slaapkamers, waaronder een indrukwekkende master bedroom over de volle breedte van de woning, compleet met een royale walk-in closet. De moderne badkamer is stijlvol en compleet uitgevoerd met inloopdouche, dubbel wastafelmeubel, wandcloset en vloerverwarming. De tweede verdieping biedt nog eens twee volwaardige slaapkamers en een praktische indeling, mede dankzij de dakkapel die zorgt voor extra ruimte en licht. Ideaal voor een groter gezin, gasten of een thuiswerkplek. Deze woning is bovendien volledig voorbereid op de toekomst: gasloos, uitgerust met een warmtepomp, 22 zonnepanelen, hoogwaardige isolatie, vloerverwarming op elke etage en energielabel A. Dit betekent niet alleen comfortabel wonen, maar ook lage energielasten. Ook buiten is alles tot in de puntjes verzorgd. De fraai aangelegde achtertuin biedt volop privacy en is voorzien van sierbestrating, borders en een elektrisch zonnescherm. De vrijstaande houten berging en de onderhoudsvriendelijke voortuin met eigen oprit en laadbox voor een elektrische auto maken het geheel compleet. Kortom: een instapklare, luxe afgewerkte en duurzame woning op een toplocatie, waar ruimte, comfort en stijl samenkomen. Dit is een huis dat je gezien én beleefd moet hebben. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging! Bijzonderheden: - Bouwjaar: 2021. - Woonoppervlak 177 m2 en 229 m2 perceeloppervlak - Uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning met aangebouwde volledig geïsoleerde bijkeuken en inpandig bereikbare (fietsen)berging. - Energiezuinig en gasloos wonen – energielabel A - Voorzien van 22 zonnepanelen (eigendom) - Volledig voorzien van vloerverwarming op alle verdiepingen, per ruimte regelbaar. - De warmtepomp werkt in combinatie met een 300 liter buffervat voor het warme water. - Verzorgd aangelegde tuin met vrijstaande houten berging. - Laadpaal (laadbox) aanwezig aan de woning. - Waterontharder aanwezig. - Parkeren op eigen terrein, diepe oprit voor meerdere auto's. - Gelegen in jonge, rustige nieuwbouwwijk op loopafstand van het centrum. Aanvaarding: in overleg. In de koopakte zullen de navolgende zaken worden opgenomen: - Partijen zijn pas gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen (schriftelijkheidsvereiste). - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorg. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda.nl.
€ 725.000
Coûts d'achat (estimés): € 16.350
2 % de taxe sur le transfert (€ 14.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 741.350
3,04%
Annuellement
€ 36.250
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet
Aperçu spatial du site de travail dans Enschede
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.
Résidents
162.683
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 301.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 29.800
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
10.530
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 160.640 |
| 2023 | 161.235 |
| 2024 | 161.738 |
| 2025 | 162.317 |
| 2026 | 162.683 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 210.000 |
| 2022 | EUR 235.000 |
| 2023 | EUR 283.000 |
| 2024 | EUR 296.000 |
| 2025 | EUR 301.000 |
Hoger
31
Praktisch
27
Middelbaar
42
Europa
18.494
Nederland
106.224
Buiten Europa
37.599
Étiquette C
20.140
Étiquette A
19.703
Étiquette B
12.937
Étiquette G
7.092
Étiquette D
6.813
Étiquette E
5.566
Étiquette F
4.262
Étiquette A+
1.877
Étiquette A+++
1.576
Étiquette A++
1.052
Étiquette A++++
451
Étiquette A+++++
19
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.020 | 2.720 |
| 2021 | 1.150 | 2.780 |
| 2022 | 900 | 2.610 |
| 2023 | 750 | 2.480 |
| 2024 | 740 | 2.530 |
Hoekwoning
Gaz: 870 • Électricité: 2.700
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.040
Koopwoning
Gaz: 900 • Électricité: 2.950
Appartement
Gaz: 510 • Électricité: 1.820
Tussenwoning
Gaz: 730 • Électricité: 2.590
Vrijstaande woning
Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870
Nombre total d'établissements: 17.985
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 744 |
| jul 2025 | 875 |
| jun 2025 | 1.010 |
| mei 2025 | 1.077 |
| mrt 2025 | 844 |
| mrt 2026 | 831 |
| nov 2024 | 839 |
| nov 2025 | 826 |
| okt 2024 | 885 |
| okt 2025 | 900 |
| sep 2024 | 872 |
| sep 2025 | 921 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
7543BS Enschede
€ 515.000 k.k.
€ 3.759/m²
7542ED Enschede
€ 319.000 k.k.
€ 2.750/m²
7513BJ Enschede
€ 375.000 k.k.
€ 3.571/m²
7523HR Enschede
€ 269.000 k.k.
7545LG Enschede
€ 269.000 k.k.
7523HJ Enschede
€ 525.000 k.k.
7513EA Enschede
€ 395.000 k.k.
7543TJ Enschede
€ 535.000 k.k.